ÜST REKLAM

logo

reklam
11 Kasım 2016

VALİ ATA’YA, İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN BRİFİNG

01

Hatay Valisi Erdal Ata, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce gerçekleştirilen çalışmalar hakkında Müdür Mehmet Andiç’ten brifing aldı.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Ata, burada Vali Yardımcısı Bilal Bozdemir, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Andiç ve şube müdürleri tarafından karşılandı.

Daha sonra İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü toplantı salonuna geçen Vali Ata  sunum eşliğinde gıda, tarım ve hayvancılığın Hatay’daki genel durumu, ekim alanları, hazırlanan ve devam eden projeler, gıda denetimleri, bakanlıkça gerçekleştirilen desteklemelerin rakamsal durumu gibi konularda detaylı bilgiler aldı.

Çok çeşitli ve bol ürünün alınabildiği, verimli topraklara sahip ilimizde gıda, tarım ve hayvancılık konularındaki çalışmaların önemine değinen Vali Ata,  İl Müdürü Mehmet Andiç ve şube müdürlerine ilimizin tarımsal potansiyelinin ve ekonomik değeri yüksek tarımsal ürün çeşitliğinin arttırılabilmesi, halkımızın daha sağlıklı gıdalara ulaşabilmesi için yürütülen çalışmaların titizlikle sürdürülmesi konusunda tavsiyelerde bulundu.

 

Share
924 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?