UZMAN FATMAOĞULLARI’NDAN ANLAMLI BAĞIŞ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

UZMAN FATMAOĞULLARI’NDAN ANLAMLI BAĞIŞ

Bu haber 30 Mart 2022 - 10:10 'de eklendi ve 282 kez görüntülendi.

İlçemizde kısa zaman önce gerçekleştirdiği açılışla dikkat çeken Mental Akademi Özel Eğitim merkezinin sahibi Özel Eğitim Uzmanı Nesip Fatmaoğulları, ilçemizin saygın, sevilen ve sayılan vatandaşlarından merhum dedesi Nesip Fatmaoğulları ruhuna atfen Defne Değirmenyolu İlkokuluna kitap bağışında bulundu.

Değirmenyolu İlkokul Müdürü Mahmut Fatmaoğulları, konu üzerine yaptığı açıklamada; “NesipFatmaoğulları okulumuza, Büyükbabası Rahmetli Nesip Fatmaoğulları amcamın anısına çok anlamlı ve çok değerli bir katkı sunmuştur. Bir kitap bir can kurtarır ve bir kütüphane bin hapishane kapatır düşüncesiyle, öğrencilerimizin aydınlık yarınlarına ışık tutacak ve minik kalplerine dokunacak 330 adet kitabı kütüphanemize kazandırmış ve öğrencilerimizi mutlu etmiştir. Sevgili Kuzenim Nesip Fatmaoğulları’na bu anlamlı ve kıymetli desteği için kendisine canı gönülden teşekkür ediyor, ebediyete intikal etmiş hayatımın rehberi Rahmetli Nesip Fatmaoğulları amcama Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhu şad mekanı gül bahçesi devri daim olsun.” ifadelerine yer verdi.

Mental Akademi kurucusu, özel eğitim uzmanı Nesip Fatmaoğulları, kitap bağışına vesile olanlara teşekkür ettiği açıklamasında “Ovidius’un; “Yetişen zekâları kitaplarla beslemeyen uluslar, yıkılmaya mahkumdurlar.” sözü ile yola çıktığımız ve bu değerli projeye sizin sayenizde katkı sağlamamıza vesile olduğunuz için tekrar teşekkür ediyorum.

Adına bağış yaptığım Nesip Dedeme yüce Allah’tan rahmet diliyorum, mekânı cennet olsun.” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı