ÜST REKLAM

logo

reklam

”ÜST AKILLARINIZ İLE 8 YILIN HESABINI VERMEYE HAZIR OLUN”

selim-k-290x300-1 

 

 

 

Samandağ Ziraat Odası Başkanı Selim Kamacı’dan yine gündem yaratacak açıklama geldi. Kamacı, yaptığı açıklamada Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ve ekibinin siyasi anlamda sonlarının yaklaştığını iddia etti.

Kamacı, yaptığı açıklamada ”CHP’ye geçerim zamanla İlçe yönetimini elime geçiririm, Belediye imkanlarını da kullanarak şahsi ve seçim bütçesi oluştururum.

Eşim veya üst aklım kayınbiraderimi milletvekilliğine taşırım.

Ben Belediye Başkanlığında kalarak geçmişte aldığım kararlar yaptığım harcamalar peşkeşler verdiğim bina ruhsatları, yaptığım satışlar, kabarık faturalar v.s. icraatlarımdan dolayı hesap sorulmasını engellerim gizli, kasam olan mühendis akrabamın servetine servet katarım.

Ardından çoban olurum. Samandağ halkını da istediğim gibi güderim” hesapları yapan NEHİR’in planları

İlçesini seven, duyarlı, şerefli, onurlu vatandaşlar tarafından  engellenmekte ve  boşa düşürülmektedir. Bu gelişmeler karşısında umduğunu bulamayacağını anlayan NEHİR paniğe kapılmış durumdadır.” diyen Kamacı, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in paniğe kapıldığını şöyle öne sürdü; ”Zira; üst aklı olanlar ile birlikte Samandağ İlçesi ve Belediye bütçesini kendi öz mallarıymış gibi yaptıkları,harcamaların, icraatların,peşkeşlerin,satışların hesabı sorulacak endişesi içerisine düşmüşler.

Bu sebeple NEHİR ile üst akıl; Etraflarında kümelenen çıkarcı yaygaracı yandaşlara verdikleri talimatlar doğrultusunda  anket ekibi oluşturmuşlardır.

Anket ekibi halk ile ikili görüşmeler yaparlarken halk size oy vermez size karşı çok tepki var hatta CHP sizi tekrar aday  yapmaz gibi halkın eleştirilerine maruz kalarak istedikleri cevabı alamayınca halka cevaben hiddet ve asabiyet ile  Genel merkez dahil CHP’lilere az imkan sağlamadık C.H.P.’den adaylık  alamazsak dahi esas partimizden aday olur.”

Samandağ Ziraat Odası Selim Kamacı, yandaş anketçilerin olduğu vurgusu yaparak konuşmasını şöyle sürdürdü; ”Geçmişte olduğu gibi 5-10 milyon dolar harcar yine belediye yönetimini kimselere bırakmayız ifadelerine yer veriyorlar.

Yandaş anketçilerin halka verdikleri cevapta:

1-Samandağ halkı onursuz satılır kolay alınır. Biz Samandağ halkından aşırdığımız para ile aynı halkı kendi paralarıyla satın alır yolumuza yolsuzluğumuza peşkeşlere  devam ederiz iması var

2-Samandağ halkı güdülecek  koyun bizde bir küçük ölçekte çobanız mesajı var.

3-Biz öyle de böylede her halükarda seçiliriz mesajı ile psikolojik baskılar uygulayarak halkta algı yaratma çabası var

4-Belediye bizde ses çıkaranın muhalefet yapanın vay haline intikam alırız tehditleri var

5-Halkın parasından bazı CHP’li yöneticilere imkan sağlayarak elde tuttukları iması var.

6-C.H.P.’ye bizi partinizin adayı yapmaz iseniz esas partimiz olan H.D.P’den aday olur para harcar,oy,adam satın alırız oylarınızı düşürürüz tehdidi var.

NEHİR ve ekibinin bu cüreti ve davranış şeklinin aklının taşıyamadığı mal ve mevki sahipliğinden oluşan sarhoşluğundan kaynaklandığını düşünüyorum

Sayın NEHİR:Etrafınızda kümelenen çıkarcı kimseleri alınır satılır ile güdülecek sürü olarak görebilir ve güdebilirsiniz Ayrıca;Kendinizi de öğretmeniniz ve ideolunuz  gibi küçük ölçekte bir  alım satımcı ile çoban görebilir hatta çoban rütbesini de omzunuza takabilirsiniz.

Buna itirazımız olmaz bilakis gerçek kimliğinizi ortaya çıkarmanızdan memnun oluruz.

Ancak;Onurlu ve şerefli tarafta kalan Samandağ halkı düşündüğünüz veya hayal ettiğiniz gibi hiçbir zaman  alınır satılır ile güdülecek  sürü olmadı olmayacak

Onlar sizlerin aksine değerlerine sadık onurlarını en üst seviyelerde tutmasını önemseyen gerçek insanlardır ve öyle kalarak  sizin çocuklarınız dahil gelecek nesillere de örnek olacaklardır.

Sayın NEHİR geçmişini bilmeyenin geleceği olmaz

  • Kira da kaldığınız günleri unutmayın
  • Eski bir araba ile işinize gittiğinizi ara ara yolda kaldığınız günleri unutmayın
  • Ahırınızın elektrik borcunu ödeyemediğiniz günleri unutmayın.
  • Veterinerlik mesleğinizi icra ederken geçiminizi sağlamak para kazanabilmek için besicilere önerilmek ve yakınlaşmak için attığınız taklaları unutmayın
  • Piyasalara ve yem bayilerine olan borçlarınızı ödeyemediğiniz günleri unutmayın
  • Ben sosyalistim hatta koministim,devrimciyim,paylaşımcıyım,sermayeye karşıyım,emekten,emekçiden yanayım dediğiniz günleri unutmayın.

Sayın Başkan:Çok eskiden bir nasihata karşılık bir deve verilirdi.

Ben ve benim gibi düşünen onurlu insanlardan sana bedava bir nasihat;

Sizin gibi davasını ,halkını,özünü veya arkadaşlarını mal,para veya sulta uğruna terk edenlere özünü,geçmişini  unutarak halka tepeden bakan ukalalara yakıştırılan alınır satılır sıfatını fakirde olsa Samandağlıların onurlu ve şerefli tarafında duran halk kitlesine yakıştırmaya kalkmanız iğrenç ötesi bir davranıştır.

Etrafınızdaki yaygaracı yalakalara sahip olun.

1-Halktan aşırdığınız para ile aynı halkı küçümsemenin halkı alınır satılır mal yerine koymanızın hesabını sormak

2-Bu tür yollar izleyerek örf,adet,kültür,ahlak ve insani değerlerimize indirdiğiniz darbelerin hesabını sormak

3-Yediğiniz ve yedirdiğiniz  çocuklarımızın haklarını kusturmak halkımıza ve çocuklarımıza verilmiş sözümüz olsun

Siyasi sonunuz yakındır.

Üst akıllarınız ile birlikte 8 yılın hesabını vermeye hazır olun.” Haber:ümit sağaltıcı foto:haber merkezi

 

 

Share
733 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?