ÜST REKLAM

logo

reklam
22 Nisan 2017

“ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI TEBRİK EDİYORUM”

 

 

Samandağ Ak Parti ilçe teşkilatı adına Başkan Selahaddin Yeter, 23 Nisan Kutlama Mesajı yayınladı.

Dün haber Merkezimize yolladığı mesajda yeter; “Milli iradenin temsil makamı, Demokrasimizin kalbi Yüce Meclisimizin açılışının 95. yılını millet olarak büyük bir coşku ve heyecanla kutluyoruz.

23 Nisan 1920, milletimizin ve ülkemizin kaderinin yeniden yazılmaya başlandığı bir tarihtir. Kurulduğu andan bugüne kadar geçen 97 yıllık süre içerisinde; Cumhuriyetimizin, devletimizin, demokrasimizin ve geleceğimizin en büyük teminatı olmuştur.

Cumhuriyetimizin kurucusu ve ilk Meclis Başkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milli iradenin hayat bulduğu bugünü Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan etmiştir.

Çocuklara armağan edilen tek evrensel bayram olma özelliğini taşıyan 23 Nisan, Türkiye Cumhuriyeti’nin onlara olan güveninin ifadesidir. Meclisimiz, bilhassa çocuklarımız adına barış dolu, aydınlık bir geleceğin mimarlığını yürütmeyi sürdürecektir.

İnanıyorum ki, bugünün çocukları, ileride çok daha müreffeh bir Türkiye’yi inşa edecek, dünya barışına önemli katkılar sağlayacaklardır.

Bu duygu ve düşüncelerle Milletimizin hürriyetini ve egemenliğini sembolleştiren 23 Nisan’ın tüm ülkemize huzur, mutluluk ve esenlikler getirmesini diler;  Sevgi dolu yürekleri ve gülen yüzleriyle bugüne anlam katan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyorum”de

Haber:Ali doğru

Share
562 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?