ÜST REKLAM

logo

reklam

ULUBATLI HASAN’DA TEOG BAŞARI COŞKUSU

 

İlçemizde faaliyet gösteren ve günden güne başarısını yükselterek Samandağ’ın eğitim kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Ulubatlı Hasan Ortaokulu geçtiğimiz hafta Teog’da dereceye giren öğrencilere özel tören düzenledi. Düzenlenen törende, Teog Okul 1. si Erhan Fırıncıoğulları, Teog Okul 2. si İlayda Özdemir, Teog Okul 3. sü Yağmur Kaplan başarılarından ötürü ödüllendirdi.

Törene Okul Aile Birliği Rıfat Dağ, Okul Müdürü Özgür Dadük, okul öğretmenleri, öğrenci velileri ve Teog’da dereceye giren öğrenciler katıldı. Dereceye giren öğrencilere başarılarından dolayı kitap seti ve çeyrek altın hediye edildi. Tören sonunda Okul Müdürü Özgür Dadük, okula sayısız hizmetlerinden dolayı Okul Aile Birliği Başkanı Rıfat Dağ’a plaket takdim etti. Dereceye giren öğrencilerin başarılarından memnun olan veliler, okul öğretmenlerine, okul müdürü Özgür Dadük’e ve Okul Aile Birliği Başkanı Rıfat Dağ’a teşekkür ederek şu ifadelere yer verdiler; “biz veliler olarak size çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizle çok ilgilendiniz. Bu günlere, bu kadar başarılı bir şekilde getirdiniz. Bu durumdan dolayı çok gururlandık” ifadelerinde bulundular.

Ulubatlı Hasan Ortaokulu’nun başarısı tesadüfî değildir…

Gururlandıran başarılarıyla Fen Lisesine adlarını yazdıracak olan öğrencilere başarı dileyen Okul Aile Birliği Başkanı Rıfat Dağ, “yeni binasında 3. Yılı bitiren Ulubatlı Hasan Ortaokulu’nun öğretmenleri ve okul yönetiminin yoğun çabaları sonucunda ilk yıl 389, ikinci yıl 439, bu yıl da 517 Teog ortalaması ile Samandağ’ında ilk üçte yer aldığı bu başarısı tesadüfî değildir.

Okulumuzun eğitim kalitesinin ortalaması aynı anda İlçemizin de eğitim kalitesinin artması anlamına gelir. En başta Teog da dereceye giren öğrencilerimiz Teog Okul 1. si Erhan Fırıncıoğullarına, Teog Okul 2. si İlayda Özdemir, Teog Okul 3. sü Yağmur Kaplan’a, sonrasında ise diğer 119 öğrencimizin başarılarının devamını dilerim. Bu ödülü bana layık gören öğretmenlerimize, özelliklede Okul Müdürümüz Özgür Dadük’e teşekkür ederim” dedi.

Haber- Foto:Ümit Sağaltıcı

 

 

Share
1143 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?