UĞUR ASLAN’DAN HATAYSPOR’A SÜRPRİZ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

UĞUR ASLAN’DAN HATAYSPOR’A SÜRPRİZ

Bu haber 03 Şubat 2022 - 19:39 'de eklendi ve 306 kez görüntülendi.

Ünlü sinema oyuncusu Uğur Aslan Hatayspor takımını ziyaret etti. Teknik Direktör Ömer Erdoğan,ünlü sinema oyuncusunun isminin yazılı bir Hatayspor Forması hediye etti.

Hatayspor’un Salı günkü idmanı, yağış altında gerçekleşti. Futbolcular, saat 13.00’te başlayan analiz toplantısı ardından tesislerdeki alt sahaya gitti ve idman yapmaya başladı. Tam idmanın ortasında, sürpriz bir konuk idman sahasına geldi. Gelen isim, ünlü bir sinema oyuncusuydu. Kendisi, Hataylı, ünlü sinema yıldızı Uğur Aslan.

Aslan, tesisleri ziyaret ederek, Kayserispor maçı öncesi Bordo-Beyazlı teknik heyet ile futbolculara başarı diledi. Teknik Direktör Ömer Erdoğan da, Uğur Aslan’a, üzerinde isminin yazılı olduğu bir forma hediye etti.

Uğur Aslan Kimdir?

9 Şubat 1972’de, Hatay’ın Reyhanlı ilçesine bağlı Melekli Mahallesi’nde 9 çocuklu bir ailenin en küçük bireyi olarak dünyaya gelen Uğur Aslan, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana-Sanat Dalı mezunudur. 2005 senesinde yayınlanan Beşinci Boyut adlı dizi ile oyunculuk hayatına adım atan Uğur Aslan; Aile Reisi, Yer Gök Aşk, Kayıp, Derdest, Kara Sevda ve Açlığa Doymak dizilerinde rol aldı

Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu, müzisyen kimliği de olan Uğur Aslan, Kanal D’de yayınlanan Yargı dizisinde Komiser Eren rolünü canlandırıyor.

Haber Merkezi