ÜST REKLAM

logo

reklam

ÜÇ AĞIZLI MAĞARA’DA BAYRAK AÇTILAR!

 

Antakya Defne Rotary Kulübü tarafından,  Cumhuriyet’in 95. yıldönümü kapsamında bir yürüyüş düzenlendi.

İsmail Zubari’nin rehberliği eşliğinde ve Kulüp Başkanı Volkan Ekmekçi öncülüğünde yapılan yürüyüş; Samandağ’dan başlayıp, Meydan Köyü’nde yer alan, modern insan( homo sapiens) Avrupa’ya dağılmadan önce Anadolu’daki ilk durağı olan ve 43 bin yıl öncesine tarihlenen Üç Ağızlı Mağara’da Türk Bayrağı ve Atatürk Posteri’nin açılmasıyla sona erdi.

Farklı projeleriyle ses getiren Antakya Defne Rotary Kulübü Başkanı Volkan Ekmekçi;  “Cumhuriyetin kazanımlarına her daim sahip çıkan, ülkemize kattığı değerlerin kıymetini bilen insanlar olarak çok anlamlı ve güzel bir etkinlik düzenledik.

Tüm dünyaya “İlham Kaynağı” olan Başkomutan, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti olan Cumhuriyetimizin 95. yılını bu şekilde kutlayabilmek; bizler için büyük bir gurur ve mutluluk. Şanlı bayrağımız ve Atatürk posterimizle yaptığımız bu zorlu yürüyüş sırasında  yaşadığımız coşku doruğa çıktı. Çok güzel bir katılım oldu. Bu coşku ve duygu dolu anları  hep birlikte yaşamış olduğumuz değerli  üyelerimize, aralarında Slovenya ve Arjantinli katılımcıların olduğu sevgili dostlarımıza teşekkür ediyor, Cumhuriyetimizin sonsuza kadar sürmesini diliyorum.” dedi

Haber-Foto: Hasan Dadük

Share
168 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?