ÜST REKLAM

logo

reklam
03 Ekim 2017

U-19 DA SAMANDAĞSPOR.0 SAMANDAĞ CİLLİ GENÇLİKSPOR.3

Ligteki ikinci maçını da galibiyetle tamamlayan Cillispor hedeflerine emin adımlarla yürümeye devam ediyor.İlk maçını Maşukluspor karşısında 13-0 ‘lık çok net bir oyun ve skorla tamamlayan Cillispor; Samandağspor maçını da boş geçmeyerek 3-0’lık üstün bir oyun ve skorla tamamlamayı başardı.
Samandağ Cilli Gençlik Ve Spor Kulübü Başkanı Dr. Haan Fehmi Cilli, “Samandağspor karşısında üstün bir oyun sergileyen Cillispor; oynadığı oyun anlayışıyla spor kamuoyunun da takdirini kazanmıştır. İlk iki haftayı kayıpsız kapatan Cillispor bu ligteki en iddialı takım olma özelliğini korumaya devam edecektir. Maçın başından sonuna kadar destekleyen seyircilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Galibiyetlerinden ve güzel oyunlarından dolayı futbolcularımızı, teknik direktörümüz Onur Sönmez hocamızı kutluyoruz” dedi.
Maçın ilk onbiri. Mehmet Rencüzoğulları, Sergen Kara, Hasan Hüseyin Uysal, Cem Berk Çapar, Gürkan Berber, Sercan Altın, Ali Turhan, Hüseyin Arslan, Murat Yüksel, Sezer Doğru. Yedekler. Mert Durgun, Rüstem Yeşil, Görkem Çay, Mehmet Eryılmaz. Goller. Sezer Doğru (3 Gol)

Haber-Foto: Ali Doğru

Share
645 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?