logo

reklam

TURNUVA “ŞIRREBİN” TAKIMININ GALİBİYETİ İLE SONUÇLANDI

1.Ittisal el Mhabbi Vel İhva Futbol Turnuvası Sona Erdi..

Ehlen dergisi sponsorluğunda düzenlenen 1.Ittisal el Mhabbi vel ihva futbol turnuvası dün oynanan final maçı ile sona erdi. Karşılaşma 6-1 lik sonuçla “Şırrebin” takımının galibiyeti ile sona erdi.

Finalde Şırrebin ve Arek tini takımları dostluk ve kardeşlik için 60 dakika boyunca ter döktüler. Kupayı Şırrebin takımı kaldırırken Arek Tini oyuncuları ve yüzden fazla seyirci alkışlar ve tezahüratlarla şampiyonu kutladı.

Coşkulu geçen final maçında Arapça yapılan yaratıcı tezahüratlar dikkat çekerken maç sonunda seyircilere ve turnuvada ter döken futbolculara baklava ikramı yapıldı.

   

Organizasyonda yer alan gençler çok güzel bir turnuva olduğunu maçların fair-play çerçevesinde oynandığını ayrıca takımlar arasında meydana gelen birlik beraberlik duygusuyla turnuvanın amacına ulaştığını belirtti.

Ehlen Dergisi temsilcileri konu üzerine yaptıkları açıklamada; Halkımızı sevgi ve kardeşlik temasıyla bir araya getiren etkinlik ve organizasyonlara devam edeceklerini ve tüm coğrafyada yapılan organizasyonlara da destek olacağını söylerken turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini sundular.

Haber – Foto: Hasan Dadük

Share
156 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?