ÜST REKLAM

logo

reklam
24 Nisan 2017

TÜRKİYE’NİN FENOMENİ HALİL SÖYLETMEZ, KÜLTÜR TEMEL LİSESİ

 

Türkiye’nin internet fenomeni Halil Söyletmez Antakya Kültür Temel Lisesi’ne sürpriz bir ziyarette bulundu. Karşılarında Halil Söyletmez’i gören Antakya Kültür Temel Lisesi öğrencileri şaşkınlıklarının yanı sıra sevinçlerinin de yüzlerine yansıdığı görüldü.

Bir sınıfa konuk olup orada öğrencilerle bir kısa video çeken Söyletmez eğitimle ilgili kısa bir konuşma yaptıktan sonra kurucu Ali Girişken tarafından ağırlandı. Her alandaki farklılıklarını her fırsatta gösteren Hatay Kültür Temel Liseleri kurucusu GİRİŞKEN; gençlerin ilgi odağında bulunan Halil beyi misafir etmekten onur duyduklarını dile getirerek okulumuzu ziyaretinden dolayı teşekkür etti ve çekilen filmi için başarı diledi.

Söyletmez hayranları için kısa bir röportaj yapan Kültür Medyanın mikrofonlarına konuşan Halil Söyletmez : Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, ayakta duran insanlar

Ben Halil Söyletmez.  Sizlerin de bildiği gibi sosyal medya fenomenliği  üzerine 2013’ten beri vine ile sosyal medyada yer almaktayım. Sonrasında vinenin kapanışı ile, instagram, youtube,  snapchat, twitter gibi sosyal medya mecralarında, sosyal medya fenomenliği üzerine videoları çekiyoruz.

Şu an instagram ve youtube aktif şekilde videolar çekiyoruz. Daha renkli videolar çekmek için medeniyetler şehri olan Hatay’a geldik. Bu güzel şehre gelmişken öğrencileride ziyaret edelim dedik. Snapchat, instagram ,tiwetter, hesaplarımıza çocuklar ne zaman görüşeceğimizi soruyorlardı. Bizde küçük bir sürpriz yapalım dedik çokta güzel oldu. İlgi çok büyük herkese çok teşekkür ediyorum. Kültür Temel Lisesine yöneticilerine , öğretmenlerine ve öğrencilerine sevgiler  saygılar. Diyerek sözünü bitirdi.

Haber-Foto:Ali Doğru

 

Share
1001 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?