TÜRKİYE BİRİNCİLERİ KAYMAKAMLIK MAKAMINDA - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

TÜRKİYE BİRİNCİLERİ KAYMAKAMLIK MAKAMINDA

Bu haber 16 Temmuz 2020 - 17:59 'de eklendi ve 888 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı KÜTÜK: ‘bu başarı Samandağ için değerli, emeklerimizin meyvelerini topluyoruz.’

Yaklaşık 1.5 milyon öğrencinin merakla beklediği sonuçlar açıklanmaya devam ediyor. İlçemiz 2 Türkiye birinciliğini kazandı. Samandağ Atatürk Orta Okulu öğrencisi Bedia Deniz DOĞRU ve Samandağ Mağaracık Ortaokulu öğrencisi Uğur PAŞA, LGS sınavında 500 tam puanla Türkiye birincileri olarak ilçemizde heyecan uyandırdılar.

Öğrenciler DOĞRU ve PAŞA dün İlçemiz Kaymakamı Murat KÜTÜK’ü Velileri ve Okul Yöneticileri ile makamında ziyaret ettiler. Öğrencilerin ödüllendirildiği ziyarette, öğrencilere İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Hilmi KAPO’nun izinde olmasından dolayı Müdür Vekili Kadir TOSUN eşlik etti.

Müdür Vekili TOSUN, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Samandağ Atatürk ve Mağaracık Ortaokulu öğrencilerinin heyecanlı oldukları gözlenirken, telefon ile ulaştığımız MEB Müdürümüz Hilmi KAPO, kızının düğünü için izin kullandığını öğrencilerin başarısı ile mutluluğunun ikiye katlandığını belirtti. Müdür KAPO, “ilçemizde görev yapmanın ayrıcalığını yaşadıklarını belirtirken, ilçemiz öğrencileri zaten başarılı idi, eğitime önem veren bir ilçedeyiz. Bu başarı çıtasının giderek artması gurur verici. İlçemizde emek sarf eden tüm öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum. Çifte bir mutluluk yaşıyoruz” dedi.

İlimiz MEB Müdürü Kemal KARAHAN’ın da tebrik mesajı yayınladığı süreçle ilgili Karahan şöyle dedi; “öğrencilerimizi başarılarından ötürü tebrik ediyorum. Emeği geçen eğitim camiasını da kutluyorum” dedi.

İlçemiz Kaymakamı Murat KÜTÜK, dereceye giren öğrencilere başarı dilerken, ‘ilçemizde harcadığımız emeğin meyvelerini topluyoruz. Öğrencilerimiz ile gurur duyuyoruz. Bu başarı tüm Samandağlıları heyecanlandırdığı gibi bizi de heyecanlandırdı. Emekçi öğretmenlerimizi ve eğitime destek veren öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Başarıları artarak devam etsin” dedi.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak, ilçemize bu gururu yaşatan gençlerimize hayatlarının her alanında başarı diliyor kendilerini ve ailelerini tebrik ediyoruz… 

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı