ÜST REKLAM

logo

reklam
07 Nisan 2017

Turkcell Fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışması YÜKSEL ACUN’U AĞIRLIYOR

 

 

Samandağ Yüksel Acun Anadolu Lisesi Başarılarına Başarı katmaya devam ediyor. Son yıllardaki YGS – LYS  başarılarına kültür sanat, spor, edebiyat ve müzik başarılarını katan Yüksel Acun Anadolu lisesi İzmir’de düzenlenen Turkcell Fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışmasında sahne alıyor.

Sanatsal ve sportif manada başarı gösteren öğrenciler ile ilgili Okul Müdürü Necdet Miçooğulları, “Samandağ’da yapılan liseleri arası Milli Birlik ve Kahramanlık konulu Kitap okuma Yarışmasında Yüksel Acun Anadolu Lisesi  Öğrencisi Mediha Yaşam Yatkın 1. Gelerek Samandağ’ını Hatay’da temsil etmeye hak kazandı. Bedminton müsabakalarında Adıyaman’da yapılan Bölge yarışmasında Hatay bölgesini temsil eden Yüksel Acun Anadolu Lisesi öğrencileri Bursa’da Yapılacak olan Türkiye Finallerine katılma başarısını göstermiştir” dedi.

Müdür Miçooğulları, “2017 YGS geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sene de öğrencilerimiz başarılı olarak geleneksel başarıyı devam ettirmişlerdir. 2017 YGS sonuçları ÖSYM tarafından okullara aktarıldıktan sonra ayrıntılı bilgi kamuoyuyla paylaşılacaktır’ dedi.

Başarı bir ekip işidir.

Okul Müdürü Necdet Miçooğulları, ‘biz öğrencilerimizi bir bütün olarak hayata hazırlamayı hedefleyerek akademik başarılarımızın yanı sıra Kültür- sanat ve spor faaliyetlerine önem vermekteyiz

Başarı bir ekip işidir. Öğrenci ve öğretmenlerimizin başarısında okul idaresinin yanı sıra ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Hilmi Kapo’nun ve Özelikle Kaymakamımız Dr. Cahit Çelik’in desteklerini ve yakın ilgilerini her zaman yanımızda gördük. İzmir’e giden müzik grubumuz Sayın Kaymakamımız Dr. Cahit Çelik’in eseridir. Samandağ olarak bu gençlere her zaman sahip çıkmamız gerekmektedir” dedi.

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı

 

Share
1103 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?