ÜST REKLAM

logo

reklam
12 Nisan 2017

Turgut Reis Anaokulundan Sosyal Sorumluluk Projesi; “GÜNEŞ GÖZENE’DEN DOĞAR”

 

Turgut Reis Anaokulunun hazırladığı “Güneş Gözene’den Doğar” adlı proje etkinliği büyük beğeni topladı. Proje etkinliği sosyal sorumluluk projelerinin önemini bir kez daha ortaya serdi.

Proje etkinliği kapsamında Turgut Reis Anaokulu Müdürü Ali BACANAK, Öğretmenleri Dilek ELATAŞ, Nilay FIRINCIOĞLU, Gözene Defne Rotary Öğretmenleri Gülseren KURTDERE, İlknur DURAN, veli  ve öğrencilerle   unutulmaz bir etkinlik gerçekleştirdiler.

Etkinlikte dans gösterileri koro ve şiir dinletisi gerçekleştirildi. Okulun, veli ve öğretmenlerin hazırladığı şiir koreografisi büyük ilgi çekti.

Projeye Samandağ Kaymakamı Sayın Dr. Cahit ÇELİK ve Eşi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi KAPO, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa ATEŞ, SGK Müdürü Gülay ATEŞ,  İlçe Spor Müdürü Ceyhun YILMAZ, Kültür Merkezi Müdür Murat ELATAŞ, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Aykan MİÇOOĞULLARI, Defne Ratary Okul Müdürü Okul Müdürü Semir ASLAN ve KALEMDER Yöneticileri ve öğrenci velilerinin katıldığı etkinlikte konuşan Turgut Reis Anaokulu Öğretmeni Dilek ELATAŞ bu proje ile Gözenedeki çocukların ihtiyaçlarını karşılaması ve oradaki çocukların sosyalleşmesi adına böyle bir proje hazırladıklarını ifade ederek Samandağ Kaymakamı Sayın Dr. Cahit ÇELİK’e, İlçe Milli Eğitim Müdürüne, Kurum Amirlerine, KALEMDER Derneğine, Yok Yok Kırtasiyeye, Meram Kırtasiyeye ve velilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Haber-Nazlı Hüzmeli

Foto:Haber Merkezi

 

Share
1274 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?