TURGUT ÖZAL’I ÖVEN CHP - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

TURGUT ÖZAL’I ÖVEN CHP

Bu haber 20 Eylül 2019 - 8:53 'de eklendi ve 225 kez görüntülendi.

Bir süre önce CHP’li Yenimahalle Belediyesi, açtığı kültür merkezine “Turgut Özal” adını koymuştur. Belediye başkanı Fethi YAŞAR ve CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU, kültür merkezinin açılışında birer konuşma yaparak Turgut Özal’a methiyeler düzmüşlerdir.
Bu nasıl bir ikiyüzlülük? Kültür merkezine ismini verecek başka değerli büyük insan kalmadı mı?
Sayın Kılıçdaroğlu; Turgut Özal’ın 10 Eylül 1986 tarihinde “geçinemiyoruz açız” diyen işçiye “senin oyuna ihtiyacım yok, hadi yürü kime oy verirsen ver” dediğini hatırlıyor mu acaba? Bugünkü kapkaç ekonomisinin öncüsü olan 24 Ocak kararlarının mucidi ve uygulayıcısı,12 Eylül faşizminin güvenilir bürokratı, zenginleri sevdiğini her vesile ile ifade eden,” benim memurum işini bilir” diyerek rüşveti meşrulaştıran, gericiliğin arka bahçesi olan imam hatipleri irfan yuvası ilan eden ,tarikatları meşrulaştıran, devlet katında ve ekonomide güçlenmelerinin yolunu açan,” bir kere delmekle bir şey olmaz” diyerek anayasayı paçavraya çeviren,12 Eylül faşizminin koyduğu siyasi yasakların kaldırılmasına “hayır” diyen patronların hizmetkarı Turgut Özal’ı “unutmayacağını” ifade eden Kemal Kılıçdaroğlu’nu şiddetle kınıyoruz.

Bu sözler Kuvvayı Milliye’nin eseri olan CHP’nin Genel Başkanı’na yakışır mı? Yürüdüğün yolda zikzaklar ve “U” dönüşleri yapmaya devam et. Helal olsun sana ve arkandaki karanlıkta duran güç odaklarına!…Senden ne köy olur ne kasaba. CHP bir gün bunu anlayacak ama iş işten geçmiş olacak.

Sami ASLAN

Sami Aslan
Sami Arslandeneme@deneme.hotmail.com