TÜNELİ GEÇ, MAHALLEYİ BUL - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

TÜNELİ GEÇ, MAHALLEYİ BUL

Bu haber 21 Ekim 2019 - 8:44 'de eklendi ve 269 kez görüntülendi.

Kara mizah

Yol, korku filmini aratmadı.

Hepimiz hayatımızda en az bir defa da olsa korku filmi izlemişizdir. Genelde korku filmlerinde korku tüneli, karanlık odalar, dibi görülmeyen göller, araba farıyla görünebilen ve her an karşınıza bir şey çıkacakmış gibi hissettiren ve ruhunuzu teslim edebileceğiniz bir manzara düşünün. Şimdi de bu manzaranın İlçemize bağlı Sutaşı Mahallesinde vücut bulduğunu düşünün. Korkmamak elde değil. Aaa bir de yollarımızın çukurlarını da düşünürsek Sutaşı Mahallesi korku filmleri için ideal adres olabilir. Hadi bu filme bir de isim bulalım…

“Bir dipsiz çukur hikâyesi…”

Kamışlar, dikenli bitkiler, boyu uzayan ağaçlarla neredeyse görünmeyen ve aynı zamanda çukurlu yol, içinden geçenlere korku filmlerini aratmayacak hisler yaşattı.

Mahalle sakinleri bu görüntünün onlar için tedirginlik yarattığını ifade ederek yetkililere seslendiler.

Yolun düzeltilmesi gerektiğini ifade eden Mahalle Sakinleri; “Yolumuz kamışlar, dikenli bitkiler, boyu uzayan ağaçlarla neredeyse görünmüyor. Bu manzara gerçekten korku filmlerini aratmıyor.

Bizce değil bir kişi, oradan bir grup bile geçemez. Bu yolun hali yanı sıra çukurlarla dolu.

Mahalle girişi şunda çevre yolunun yapılmasından dolayı orayı es geçebiliriz ancak Mahalle içerisinde de çukurlar var. Yetkililere sesleniyoruz lütfen yollarımızı düzeltin. Yolu merak edenler için adres, Oğur Döner#,Oğur Künefe yanı yol boyu#tarım arazileri dibi#” ifadelerine yer verdiler.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı