“TÜM HEMŞERİLERİMİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“TÜM HEMŞERİLERİMİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM”

Bu haber 03 Mayıs 2022 - 11:44 'de eklendi ve 177 kez görüntülendi.

Samandağ Kuyumcular Birliği Başkanı ve Cumhuriyet Kuyumcusu Fevzi Sakallı, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Başkan Sakallı mesajında, “Bayramlar kırgınlıkların unutulduğu, dostlukların güçlendiği, mutlulukların paylaşıldığı, herkesi ortak duygularda buluşturan ve kenetlenmesini sağlayan birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, yardımlaşmayı ve dayanışmayı artıran kutsal günlerdir.

Mutluluklar çoğalır ve çoğaldıkça bayram olur. Nefretin yerini sevgiye bıraktığı, dargınların barıştığı, acı ve kederin paylaşıldığı bayramların özünde, dayanışma, hoşgörü, barış ve
mutluluk vardır. Bu duyguları yoğun olarak yaşadığımız Ramazan Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Bayramı’nın enflasyon karşısında maaşları eriyen, alım gücü kalmayan, evine gramla et alabilen, bayram şekeri bile alamayan, yokluk ve yoksulluk içerisinde hayatını idame etmeye çalışan milyonlarca vatandaşımıza umut olmasını, aydınlık günlerimizin müjdecisi olmasını
temenni ediyorum.

Bölgemizde ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulduğu, gözyaşının yerini sevince bıraktığı, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların son bulduğu, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünya özlemimizi bir kez daha yineliyorum. Bayramın, tasada ve
kıvançta ortak olan, her derdi beraberce paylaşmayı ve aşmayı bilenulusumuza huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Ramazan Bayramının bütün sıkıntılara rağmen umut getirmesini diliyor,tüm hemşerilerimizin ve ulusumuzun Ramazan Bayramı’nıkutluyorum” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı