"TÜM BASKETBOL SEVERLERİ BEKLİYORUZ" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

“TÜM BASKETBOL SEVERLERİ BEKLİYORUZ”

Bu haber 06 Ekim 2017 - 9:15 'de eklendi ve 31 kez görüntülendi.

 

Hatay’ın İskenderun ilçesi 05-08 Ekim 2017 tarihleri arasında Metin Alparslan Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu Kupası’na ev sahipliği yapacak.

İskenderun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü spor salonunda gerçekleştirilecek şampiyonayla ilgili bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Ferit Ali Gündel “Yapılacak olan bu turnuvaya pek çok şehirden aralarında Beşiktaş ve Kardemir Karabükspor’un da bulunduğu 8 takım katılacak. Müsabakalarda İskenderun’u ise Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Lig Şampiyonu olan İskenderun Engelliler Spor Kulübü temsil edecek” dedi

.

8 takım ile birlikte toplamda 200 kişilik bir kafileyi İskenderun’da ağırlayacaklarının altını çizen Müdür Vekili Ferit Ali Gündel, “Şampiyonluğu İskenderun’a getiren İskenderun Engelliler Spor Kulübü’nün katkıları ile ilçemize almış olduğumuz 1. Lig turnuvasına ev sahipliği yapmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. İlçemize gelen takımları en güzel şekilde ağırlamaya çalışacağız. 05-08 Ekim tarihleri arasında Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan 2017-2018 sezonu Metin Alparslan Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu Kupası müsabakalarına tüm basketbol severleri ve halkımızı davet ediyoruz” diye konuştu.

Gürdal, ayrıca turnuvanın eksiksiz yapılması için desteklerini esirgemeyen Kaymakam Recep Soytürk’e, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz M. Cemil Şenöz’e teşekkür etti.

Turnuvaya Kardemir Karabük Spor Kulübü, Beşiktaş Jimnastik Spor Kulübü, İskenderun Engelliler Spor Kulübü, Güçlüeller Engelliler Spor Kulübü, Çanakkale Boğazgücü Spor Kulübü, Engelsiz Gaziantep Spor Kulübü, Dörtyol Engelliler Spor Kulübü ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün bulunduğu 8 takım katılacak.

 Haber Merkezi

afdah.info

voir films