ÜST REKLAM

logo

reklam
16 Mayıs 2017

TRAMPETLER GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ İÇİN ÇALDI

 

,19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, Gençlik haftası kapsamında dün ilçemizde “Gençlik Yürüyüşü” ile start aldı. İlçemiz halkının coşkuyla izlediği yürüyüşte her trampet vuruşu tebessümle karşılandı.  

İlçemiz Kaymakamı Dr. Cahit Çelik, Belediye Başkan Vekili Dilek Süslü Asiırmak, Samandağ İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Ateş,  Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, SGK ilçe Müdürü Gülay Ateş, İlçe Spor Müdürü Ceyhun Yılmaz’ın katılımı yanı sıhra bir çok daire amiri, okul müdürü öğrenci ve vatandaşlar gençlik yürüyüşüne eşlik etti.

Yürüyüş, Cumhuriyet meydanından başlayıp Yüksel Acun Anadolu lisesi bandosu eşliğinde Ahmet Yesevi Caddesi güzergahından PTT Müdürlüğüne doğru kavşaktan sola dönülerek Hükümet Konağı istikametine doğru devam etti.

Yürüyüş Cumhuriyet Meydanı Atatürk anıtı önüne varınca son buldu.

Gençlik yürüyüşü ardından  Jan ve Suphi Beyluni Anadolu Lisesi halk oyunları ekibi tarafından, halk oyunları gösterisi yapıldı. Jan ve Suphi Beyluni Anadolu Lisesinin gençlik haftasıyla ilgili 19 Mayıs ve Atatürk temalı resim sergisi Cumhuriyet meydanı Atatürk anıtında düzenledi. 1.5 aylık çalışmalar sonucu hazırlanan resimler papart, akrilik boya ve kolaj çalışmalarından oluştu. Öğrencilerin bu çalışmaları büyük beğeni topladı.

Haber-Foto:Nazlı Hüzmeli

 

Share
1062 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?