ÜST REKLAM

logo

reklam

“TOPLUMUMUZUN MESLEKİ VE KÜLTÜREL GELİŞMESİNE ÖNEM VERİYORUZ”

Halk Eğitim Merkezinin Yeni Yönetimi Aralıksız Çalışmalarına Devam Ediyor

Yeni idari kadrosuyla faaliyetlerini yürüten Halk Eğitim Merkezi Kurum Müdürü Enver Canbolat ve Müdür Yardımcıları Funda Özdemir, Gani Aydın ve Muhsin Havare ilçemiz vatandaşlarının sosyalleşmesi, üretmesi ve kendilerini çeşitli alanlarda geliştirmesi noktasında ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirterek mesleki sportif sanatsal ve teknik alanda açılan kurslar hakkında bilgi verdiler.

Kurslarda niteliğe önem verdiklerini söyleyen Halk Eğitim Merkezi Müdürü Enver Canpolat ile küçük bir sohbet gerçekleştirdik.

Canpolat gazetemize yaptığı açıklamada; “Çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Kurslarımızı vatandaşlarımızın ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda açmaya özen gösteriyoruz. Bu anlamda yeni yönetim kadrosuyla özveri ile çalışmaya devam ediyoruz. Kurs ve kursiyer yönüyle yelpazemiz oldukça geniş.  Vatandaşlarımız Arapça, İngilizce, Bilgisayar ve Türk işaret dili kurslarına oldukça ilgili. Şuanda 170 kursiyere sosyalleşmeleri ve kendilerini geliştirmeleri noktasında fayda sağlamaya çalışıyoruz. Bunun yanında Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim Ortaokulu çeşitli zamanlarda ve çeşitli sebeplerle örgün eğitime devam ediyoruz. Öğrencilerimize hizmet sağlamaktayız. Ayrıca bünyemizde üniversiteye hazırlık (DYK) sınıfları bulunmakta. Özellikle kadın ve çocuklarımızın kendilerini geliştirmeleri ve kendi ayakları üzerinde durmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Bu bağlamda kapımız herkese açık. Bütün vatandaşlarımıza hizmet etme gayreti devam etmektedir.” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

 

 

 

 

 

Share
261 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?