TOPLANTIDA GERGİN ANLAR...    - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

TOPLANTIDA GERGİN ANLAR…   

Bu haber 19 Aralık 2018 - 9:02 'de eklendi ve 328 kez görüntülendi.

      

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın ilçemiz esnaflarına ziyaretinin ardından CHP İlçe Binasında gerçekleşen toplantıda konuşan ilçemiz Ziraat Odası Başkanı Selim Kamacı, sert bir konuşma yaptı. Oda Başkanı Kamacı, konuşmasında ‘hakkımı şimdi ki yönetime helal etmiyorum” dedi. Kamacı’nın sözü üzerine, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in vekili Mehmet Ali Kamacı cevap vermekte gecikmedi.

Ziraat Odası Başkanı Kamacı konuşmasında; “Büyükşehir Belediyesinin il olması yeterli değil burada 81 il var. Burada 900 küsur ilçe var. Size Samandağ’ından örnek vermek istiyorum. Acaba Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Merkezi, ‘ben buraya geldim, 50 küsur yıldır bana oy veriyorsunuz, siz bu yönetimden memnun musunuz? Bu hizmetten memnun musunuz?’ dedi mi?

Genel merkezimiz bu soruları sordu mu?

 

Biz iktidar olamayacağımızı bile bile Cumhuriyet Halk Partisine oy veriyoruz. Peki, bu anlamda hizmet isteme bizim hakkımız değil mi? Biz Cimer’e ve farklı yerlere yazılar yazalım da CHP genel merkezi gelip vatandaşlara ne istediklerini halkın taleplerini sormuyor. HBB Başkanımız buraya geldi bir Allah’ın kulu ‘niye hizmet yapılmıyor’ demedi. Çünkü size güvenimiz tam. Bizim böyle adaylara ihtiyacımız var. Birçok parti geldi gitti. Ama CHP baki kalacak. Bu anlamda CHP’nin bir şekilde 2023’e yerelden genele hazırlanması gerekiyor. Ben sosyalist bir vatandaşım. Ben bu yaşamı hak etmiyorum. Hakkımı da şimdi ki yönetime helal etmiyorum” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı, Ziraat Odası Başkanına cevaben, “2 dönemdir Başkan Yardımcısıyım ve 2 dönemdir Başkan Yardımcısı olduğum için yapılan hizmetleri görüyorum. Gerçekleştirilen hizmetlerin içten olduğuna inanıyorum. Eksikler var tabi ki ama Selim Bey, size sormak istiyorum; partide ilk gençlik kollarını kuran sizdiniz. 50 yıllık ilçeyi nasıl seyrettiniz? Siz geçmişi de konuşmak yerine şimdi ki yönetimi soruyorsunuz. Halk soracak zaten. İlçe Belediyesi çok önemli değil kim gelirse gelsin destekleyeceğiz. Asıl önemi olan Büyükşehir’i almak” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı