TOMRUKSUYU, İNCİR'İ SEÇTİ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

TOMRUKSUYU, İNCİR’İ SEÇTİ

Bu haber 05 Nisan 2019 - 9:13 'de eklendi ve 380 kez görüntülendi.

İncir; “Şimdi Vakit Verilen Sözleri Yerine Getirme ve Baharı Yaşatma Vaktidir”

İlçemize bağlı Tomruksuyu Mahallesi sakini Feray İncir 31 Mart gerçekleştirilen muhtarlık seçimini kazandı. İlçemizin ilk ve tek kadın muhtarı İncir, muhtarlığın meşakkatli bir iş olduğunun farkında olduğunu belirterek yola koyulduğunun altını çizerek kendisine destek olan ve olmayan herkese teşekkür etti.

Konu üzerine gazetemiz haber merkezine bir açıklamada bulunan muhtar İncir, “Değerli Tomruksuyu halkı! Aydınlık yarınlar için bir ekip olarak çıktığımız bu yolda nihai sona varmış bulunmaktayız. Sonuç her ne olursa olsun kazanan yine demokrasi yine halkımız olacaktı. Çünkü her iki taraf büyük bir anlayış ve ahlâk ile yarıştı. Bize uzaktan veya sandıkta destek olan olmayan herkese teşekkür ederiz.

Ayrıca Alaattin Aslan ve oğlu Şeref Aslan nezdinde tüm Aslan ailesine mütevazı, sakin ve birleştirici tutumlarından dolayı teşekkürü borç bilirim. Mahallemiz, siz değerli halkımızın sağduyulu davranışları sayesinde Samandağ çevresinde seçim süreci ve sonuçları açısından en sakin en güzel havayı yakalayan yer oldu ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

“Martın Sonu Bahar” demiştik. Şimdi vakit verilen sözleri yerine getirme ve baharı yaşatma vaktidir. Allah’ın izni sizlerin desteği ile hiç kimseyi ayrıştırmadan, adil ve olabildiğince çalışkan olacağız” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı