ÜST REKLAM

logo

reklam
28 Mart 2017

TEZCAN, YAKALANDI

Avukat Anıl Cevahir Can,  Alevilere hakaret eden Fatih Tezcan İstanbul’da yakalandığını açıkladı.

İlçemizin hasas değerlerini her koşulda korumaya çalışan Avukat Anıl Cevahir Can,  Alevilere hakaret eden Fatih Tezcan’ın İstanbul’da yakalandığını açıkladı.

Tezcan’ın sosyal medyada yaptığı hakareti ilk duyuran isim olan Av. Can, Tezcan’ın yakalandığı zaman verdiği beyanın korkaklık ve acizliğin belirtisi olduğunu belirtti.

Konuyla ilgili Avukat Anıl Cevahir Can; “Bölge insanımıza hakaret eden sözde gazeteci Fatih Tezcan 2016-550 sayılı yakalama kararına istinaden Cuma günü İstanbul’da yakalanmış ve İstanbul 28 Asliye Ceza Mahkemesinde savunma vermiştir. Savunmasında mezhepsel kardeşliği savunduğunu iddia etmiş ve Hatay Kurtuluş Örgütünü ifşa ettiği için şikayet edildiğini beyan etmiştir. Bizim bile ilk defa adını duyduğumuz örgütü bahane ederek paylaşımlar yaptığını beyan etmesi korkaklığın ve acizliğin belirtisidir.”ifadelerini kullandı. Avukat Anıl Cevahir Can ve 10’a yakın müşteki tarafından Alevilere hakaret eden Tezcan hakkında açılan davanın ikinci duruşması 20 Mart Pazartesi günü görülmüştü

Share
770 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?