logo

reklam

TERZİLER ODASI’NA İDDİALI ADAY

Terziler Odası adaylığını resmen açıklayan Ali Doğru, Odayı daha işler hale getireceğinin sözünü verdi.

Samandağ Terziler Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan Ali Doğru, 20 yıldır ilçede hizmet verdiğini belirtti. Doğru, ekibi ile birlikte dürüstlük, çalışkanlık  ve daha kaliteli  ayrıcalıklı hizmetler sunmak için bütün gücünü ve enerjisini sarf edeceğini belirtti.

Hizmette zihniyeti değiştirme önceliği doğrultusunda oda içi yapısal hizmet ağını geliştirerek, odayı sadece üye ihtiyaçlarını karşılayan bir yapıdan ilçenin genelinin sorunlarına çözüm önerileri getiren bir oda haline getirmek için aday olduğunu belirten Doğru, “Samandağ Terziler Odasını plansız ve programsız çalışmaya alışmış bir oda olmaktan çıkararak, stratejik planlarımızı yapıp bu doğrultuda hem üyelerimiz hem de hemşerilerimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürüteceğiz. Hedeflerimiz doğrultusunda çizgimizden ve çalışkanlığımızdan taviz vermeden ilçemiz için çalışmaya devam edeceğiz.

Taşın altına el koymayı alışkanlığımız yapıp, yapacağımız hiçbir çalışmayı kendimize yük olarak görmeyeceğiz.

22 Mart 2018 Perşembe günü gerçekleşecek olan Samandağ Terziler Odası Olağan Kongresinde yönetime, şeffaf bir yönetim anlayışıyla, esnafımızın sorunlarını çözmek için talibiz.

Bizler; esnafımızı, bir araya getirmek, kaynaştırmak amacıyla sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleyeceğiz. Esnafımızın sorunlarının giderilmesi konusunda sürekli bir araya gelip bilgilendirme ve dayanışma toplantıları gerçekleştireceğiz. Ülkemizin ve bölgemizin içerisinde bulunduğu sıkıntılı dönemde esnafımızla her konuda dayanışma içinde olmasını sağlayacağız. Odamız çalışmalarını oluşturacağımız web sayfası üzerinden tüm kamuoyuyla paylaşacağız. Bu duygu ve düşüncelerle değerli esnaf arkadaşımızın kongreye katılıp desteklerini bekliyor, saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

                                                                                                                                                                                            haber-foto:ümit sağıltıcı

Share
310 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?