ÜST REKLAM

logo

reklam
07 Ocak 2017

TEOG’TA MÜTHİŞ BAŞARI; 120 SORUDA 120 NET!

dsc_0005

TEOG’TA MÜTHİŞ BAŞARI; 120 SORUDA 120 NET!

İlçemize bağlı Mağaracık Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Çağla Duman, TEOG’ta 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak müthiş bir başarı elde etti ve ilçemizi gururlandırdı.

Elde ettiği başarı ile ilçemizi gururlandıran 8. sınıf öğrencisi Duman, Okul Müdürü Ferhat Şahinoğulları ve Müdür Yardımcısı Necdet Duran ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo’yu makamında ziyaret ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo’nun daveti üzerine gerçekleşen ziyarette Kapo, TEOG’ta bu başarıyı yakalayan Duman’a hediyeler sunarak teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.

Kapo, Duman’a ”bundan sonraki hedefin nedir” sorusunu yöneltirken, Duman, İstanbul Galatasaray Lisesini hedeflediğini belirtti.

Duman’ın Galatasaray Lisesini hedeflediğini belirtmesi üzerine İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo ”Galatasaray Lisesi Türkiye’nin marka liselerinden bir tanesidir. Bu etiketi sırtında taşırsan büyük mutluluk duyarım ve ilçemize büyük bir mutluluk yaşatırsın. Samandağ’dan Galatasaray Lisesine öğrenci göndermek bizi mutlu edecek. Şu an ilçemizden birçok öğrenci Fen Liselerinde okuyor. Bu yönü ile de başarılı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Kapo, okul müdürü, öğretmenleri ve Duman’ın ailesini de tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

Share
3134 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?