“TEMİZ BİR DEFNE İÇİN ÇALIŞIYORUZ” - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

“TEMİZ BİR DEFNE İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Bu haber 28 Eylül 2018 - 8:14 'de eklendi ve 99 kez görüntülendi.

 

Defne Belediyesi’nin ilçe genelindeki park, yeşil alan, eğitim kurumları, ibadethane, cadde ve sokaklarda sürdürdüğü temizlik çalışmaları aralıksız devam ettiğinin altını çizdi.

Kentte sağlıklı yaşam koşullarını arttırmanın temiz bir kent ile mümkün olabileceğine yönelik çalışmalarını sürdüren Defne Belediyesine bağlı Temizlik İşleri ekipleri, periyodik olarak programa alınan temizlik çalışmalarını Eylül ayı içerisinde de ara vermeden sürdürdü.

“Temiz Defne, Temiz Gelecek” sloganıyla geniş çaplı temizlik çalışmaları gerçekleştiren ekipler, halkın sıkça ziyaret ettiği ibadethaneler, parklar ve eğitim kurumlarının yanı sıra ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerinde gerçekleştirdikleri evde temizlik çalışmaları ile Defnelilerden tam not almaya devam ediyor.

Defne’de sürdürülen temizlik çalışmalarının halkın katkı vermesiyle daha da anlamlı olacağını ifade eden Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, “Göreve geldiğimiz günden bu yana önemsediğimiz temizlik konusunda kararlıyız. ‘Temiz Defne, Temiz Gelecek’ sloganıyla taçlandırdığımız çalışmalarımızı halkımızın vereceği katkı ile sürdürüyoruz. Kentimizin sağlıklı ve temiz bir hale getirmesinde gösterilen duyarlılığa ve sunulan katkıya teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Haber- Foto: Ali Doğru