ÜST REKLAM

logo

reklam

TEKNOLOJİ HAYATIMIZI DEĞİŞTİRİYOR

Günümüz teknolojisinin bu derece ilerlediği bu dönemde insanlar her alanda teknolojik alet kullanmaya başladı. Gündelik hayatta teknolojik aletlerin vatandaşların hayatlarını özellikle de kadınların hayatlarını nasıl değiştiğini merak ettik ve İlçemiz kadınlarıyla küçük sohbetler gerçekleştirdik.  

Konu üzerine gazetemize konuşan vatandaşlar; “Şu anda telefon çok yaygın bir durumda. İnsanlar

boş vakit buldukları zaman telefona koşuyorlar. Teknolojinin olumlu birçok yanı var. Ama maalesef bulunduğumuz dönemde oldukça zamanımızı çaldığı da bir gerçek.

Özellikle kadınlarımız teknolojiyle haşır neşir oldukça çocuklarını, işlerini aksatır oldu. Bu teknolojinin hayatımızı çok kötü etkilediği anlamına gelmiyor. Teknoloji bu derece gelişmeseydi hayatımız hiç bu kadar kolaylaşmazdı. Ama teknolojinin gelişmesi beraberinde kötü şeyleri de getirdi.

bile bakmaz oldular bence pek bir şey sağlamadı.

Gerçi teknolojik ürünlerin kötü etkilerini sadece kadınlar üzerinden konuşmak yanlış olur. Çünkü sadece kadınları değil herkesi çok etkiledi.  Artık küçücük çocuğun bile elinde bir telefon var.

İnsanlar bence interneti veya teknolojik aletleri kendilerini geliştirme noktasında kullansalar hiçbir problem olmaz.” İfadelerine yer verdiler.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

 

 

Share
236 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?