ÜST REKLAM

logo

reklam
20 Haziran 2017

TEKEBAŞI’NDA TARİHİ BAŞARI

 

 

Tekebaşı Ortaokulu öğrencileri 26-27 Nisan tarihlerinde yapılan TEOG sınavlarında Türkiye ikinciliği ve Türkiye üçüncülükleri ile Samandağ’ın gururu oldular.

Yapılan TEOG sınavında 120 soru üzerinden 119 netle Ergün Yapıcı Türkiye ikincisi olurken Gamze Belli, Sedra Su, Özlem Balıkçı, Elif Dağ, Güzide Dağ yaptıkları 118 net ile Türkiye üçüncülüğünü elde ederken Ezgi Gümüş, Arzu Taş, Yusuf Dönmez 117 net ile yine dereceye giren isimler arasında yer aldılar. 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında ikinci dönem tarihi başarılar elde eden Tekebaşı Ortaokulu okul puanı birinci dönem 395 puandayken ikinci dönem elde edilen başarılarla okul puanını 53 puan arttırarak 448’e çıkardı.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan okul aile birliği yönetimi:”Öğrencilerimizin başarısı bizi çok mutlu etmiştir. Okul aile birliği olarak öğretmenlerimiz ile el birliği içinde çocuklarımızın başarısı için çabalıyoruz. Okul aile birliği olarak öğrencilerimizin başarısını kutluyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz. Her zaman okulumuzun başarısı için mücadele eden başta okul müdürümüz Ulaş Akdağ olmak üzere bütün öğretmenlerimize emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.”ifadelerini kullandılar.

Haber-Foto:Ali Doğru

 

 

 

Share
1023 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?