TEKEBAŞI MAHALLESİNE MODERN DOKUNUŞ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

TEKEBAŞI MAHALLESİNE MODERN DOKUNUŞ

Bu haber 18 Ocak 2022 - 18:36 'de eklendi ve 206 kez görüntülendi.

Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz’ın talimatları ve Fen İşleri Müdürlüğü’nünçalışmaları sonucunda Tekebaşı Mahallesi Girişi geniş ve modern bir görünüme kavuştu.

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Tekebaşı Mahallesi’nde İrfan Balıkçı Köprüsü ile Sahil Caddesi’ni birbirine bağlayan 148. Sokak’ta yolu işgal eden alanlar kaldırılarak yol genişletme, zemin düzenleme ve altyapı çalışmaları kapsamında büz döşeme çalışmalarının ardından beton asfalt serim çalışmaları gerçekleştirildi.

Uzun zamandır sorun haline gelen Tekebaşı Mahalle girişinin modern bir görünüme kavuşması Mahalle sakinleri tarafından büyük beğeni topladı.

Yapılan çalışmalarla ilgili sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz yaptığı açıklamada; “Tekebaşı Mahalle girişini, yoğun çalışmalar sonucunda geniş ve modern bir görünüme kavuşturduk. Mahalle halkımıza ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı