TEHLİKE SAÇAN DİREĞE EKİPLERDEN MÜDAHALE « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

TEHLİKE SAÇAN DİREĞE EKİPLERDEN MÜDAHALE

Bu haber 09 Şubat 2022 - 10:08 'de eklendi ve 214 kez görüntülendi.

İlçemize bağlı Çevlik Mahallesi’ndeki 24 Ocak tarihinden bu yana çocuk parkına doğru yatmış neredeyse düşmekte olan elektrik direğine geçte olsa önlem alınmaya başlandı.

24.01.2022 tarihinde vatandaşlar tarafından yapılan uyarı; “Vatandaşlar tarafından yapılan uyarı şöyle; “Samandağ’ına bağlı Çevlik Mahallesinde Şok marketin karşısında rüzgar ve fırtına dolayısyla elektrik direği yana yatmış durumda. Vatandaşlarımız lütfen dikkat etsin. Ayrıca çocuklarımızda bu bölgede durmasınlar direk düşebilir. Yetkililerden biran önce önlem amasını rica ediyoruz.” talebine geçte olsa karşılık geldi.

Konu üzerine İlçemiz vatandaşlarının yaptığı açıklamada ise; “TEDAŞ’ın işini ihmal ediyor. Elektrik desen yok, zam desen zaten belimizi büktü. Hizmet desen sıfır. Şu hale bakın Çocuklarımız tehlike altında. Burası çocuk parkı olmaktan çıktı. Korku alanına dönüştü. Daha önce yaptığımız uyarılar dikkate alınmadı. Yetkililere bir daha sesleniyor ve görevlerini yapmaya davet ediyoruz.”ifadelerine yer verdiler.

Dün öğle saatlerinde ekipler tarafından yapılan incelemede direkle ilgili önlem alınmaya başlandığı ifade edilirken konu üzerine yapılan açıklamada; “Samandağ’ına bağlı Çevlik Mahallesi’nde düşmek üzere olan elektrik direği ile ilgili önlem almaya başladık. Sayın Toroslar dağıtım elektrik şirketi

personellerine teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ellerinize sağlık emeğinize sağlık. Tüm vatandaşların dikkatine çocuklarımızı  oyun parkına getirdiğiniz zaman Lütfen çocuklarımızı serbest bırakmayalım. Direk tehlikeli durumdadır. Tehlikeli direkle ilgili şerit çekilmiş, önlem alınmıştır.

Direk eskisi gibi aynı şekilde yerine koyulacaktır.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı