ÜST REKLAM

logo

reklam

TEDBİR KALDIRILDI, SORUŞTURMAYA DEVAM

CHP Hatay İl Disiplin Kurulu Başkanı Av. Garip Erhan Biner, gazetemize konuştu. Biner, Disipline Sevk edilen 4 Parti Üyesi ile ilgili Tedbir Kararlarının Kaldırılmasına (üyelik haklarının iadesine) karar verildiğini açıkladı.

CHP Hatay İl Disiplin Kurulu Başkanı Av. Garip Erhan Biner, konuşmasında ” 23.10.2017 tarihli İl Disiplin Kurulu toplantımızda Disipline Sevk edilen Parti Üyelerimiz Mehmet KAMACI (Samandağ), İmadettin ERGİN (Samandağ), Ahmet YALÇIN (İskenderun) ve Yaşar YALÇIN (İskenderun)’ ın dosyaları görüşülmüş olup; disipline sevk edilenler hakkında birçok iddia olması, birçok tanığın dinlenmesinin gerekliliği ve kongre öncesi Tedbir Kararlarının devam etmesi şimdilik ağır sonuçlar doğuracağından disipline sevk edilen parti üyeleri hakkındaki Tedbir Kararlarının Kaldırılmasına (üyelik haklarının iadesine) karar verilmiştir.

Ancak; disipline sevk edilen her 4 üye için de disiplin soruşturması devam etmekte olup henüz karar verilmemiştir. Basına ve Kamuoyuna saygıyla duyurulur” dedi.

 

Haber: Ümit Sağaltıcı-Foto: Haber Merkezi

 

Share
453 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?