Tatilin Keyfini Çıkarmak mı istiyorsunuz? “ÇEVLİK SOSYAL TESİSLERİNE BEKLİYORUZ” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Tatilin Keyfini Çıkarmak mı istiyorsunuz? “ÇEVLİK SOSYAL TESİSLERİNE BEKLİYORUZ”

Bu haber 24 Mayıs 2022 - 14:50 'de eklendi ve 551 kez görüntülendi.

Samandağ Kaymakamlığı denetiminde 30 Nisan tarihi itibariyle faaliyete başlayan Çevlik Sosyal Tesisleri haftanın yedi günü hizmet vermeye devam ediyor. Tesis sorumlusu Jan ve Suphi Beyluni Lisesi Müdürü Sıtkı Aksoy yaz mevsiminde güzel vakit geçirmek isteyen bütün vatandaşları tesise davet etti.

Çevlik Sosyal Tesisi sorumlusu Aksoy konu ile ilgili vatandaşları bilgilendirdi. Aksoy, yaptığı bilgilendirmede; “Piknik, Camping, Karavan, Park, Masa, Mangal, Çocuk Oyun Alanı, Oto Park, Wc, Duş ve Sıcak Soğuk İçeceklerin bulunduğu Çevlik Sosyal Tesisleri vatandaşlarımızın hizmetinde. Tesise giriş ücretli ancak masa mangal duş WC gibi alanlarla ilgili başka bir ücret talep edilmiyor.

Tesisimizde kamu personeli 10 TL, sivil 15 tl ve öğrenci 5 TL kişi başı ücret ödüyor. Tesisimizde bir çay ocağımız da mevcut. Çay, kahve sıcak ve soğuk içecekler, diğer işletmelere göre daha ucuz bir fiyatla veriliyor. Tesisimiz 09.00  – 20.30 saatleri arasında kullanılabiliyor. Bütün vatandaşlarımızı mekanımızda vakit geçirmeyi deneyimlemeye davet ediyorum” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı