TARİH, DOĞA VE SANAT BU AÇILIŞTA BULUŞACAK | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

TARİH, DOĞA VE SANAT BU AÇILIŞTA BULUŞACAK

Bu haber 17 Haziran 2019 - 9:52 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.

E&N Butik Otel açılışına özel Sanatçı Nihat Mugil konser verecek, kulakların pası silinecek…

Eşsiz kumsalı ve deniziyle turizm potansiyelini arttıran İlçemiz Çevlik Tatil Köyü yeni bir Butik Otel kazandı.  Modern tasarımıyla E&N Butik Otel açılışını 20 Haziran 2019 Perşembe günü saat 18.00’de gerçekleştirecek.Edip ve Nebil Atar kardeşler, halka seslenerek açılışa davette bulundular.

İlimiz Valisi, İlçemiz Kaymakamı ve bir çok vatandaşın katılımıyla gerçekleşecek olan açılışın ardından aynı gün saat 20.00’da ünlü sanatçı Nihat Mugil konseri gerçekleşecek.

İnanç ve kültür turizminde markalaşmış ilçemize otel kazandıran Edip ve Nebil Atar kardeşler, “ilçemiz çok farklı dinlerin, dillerin kardeşçe bir arada asırlardır yaşadığı bir kenttir. Biz bu birlikteliği doğa ile denizin buluştuğu, tarihi kent manzaralı bir noktada da yaşatmak istiyoruz. İlçemize modern halkımıza yakışır bir otel kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 

Bununla birlikte vatandaşlarımıza istihdam yaratmanın da ayrı bir mutluluğunu yaşıyoruz.  20 Haziran 2019 Perşembe günü saat 18.00’de Çevlik’te gerçekleşecek olan açılışın ardından aynı gün akşam saat 20.30’da ünlü sanatçı Nihat Mugil konserine tüm halkımızı davet ediyoruz” ifadelerine yer verdiler.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

afdah.info

voir films