"TAKLİT ETMEZ, MODAYI KENDİMİZ YARATIRIZ" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

“TAKLİT ETMEZ, MODAYI KENDİMİZ YARATIRIZ”

Bu haber 28 Mart 2018 - 9:52 'de eklendi ve 175 kez görüntülendi.

 

Düğün Sezonu Açıldı Mercek Gelinlik Canlandı…

Baharın yüzünü göstermesiyle düğün sezonu heyecanı da başladı. Çiftler ve aileler altından çeyize, davetiyeden gelinlik ve damatlığa alışveriş telaşında. İlçemizde köklü bir geçmişi olan Mercek Gelinlik ve Fotoğrafçılık, bahar ve yaz düğünleri için hazırlıklara çoktan başladı. Gelinliklerde kreasyonda çeşitliliği arttıran Mercek Gelinlik ailesi, düğün hazırlığına giren ailelere seslendi, ‘hiç kuşkusuz düğün alışverişlerinin gözdesi gelinlikti, bizi ziyaret etmeden son kararı vermeyin dediler.

Hayrettin, Nihat ve Hayat Çiftçi önderliğinde yürütülen Mercek Gelinlikte, bindallı, taç, duvak, çiçek gibi aksesuarları da bulabilirsiniz.

Gelin adayları için özel dikim de gerçekleştirdiklerinin altını çizen Mercek Gelinlik Ailesi, “2018’de çok iddialı modellerimiz ile müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Biz Mercek Gelinlik ve Fotoğrafçılık ailesi olarak işimizi seviyoruz. Gece geç saatlere kadar mesai yaparak müşterilerimizin talebini karşılamaya çalışıyoruz. Bölgenin en büyük gelinlik mağazalarından biri Mercek Gelinlik ve Fotoğrafçılık olarak hiçbir zaman modayı taklit etmedik. Modayı kendimiz yaratırız. Bu işi 38 yıldır yapıyoruz. İşimizi o kadar seviyoruz ki ilk günkü gibi, aynı heyecanla, aynı azimle model yaratmaya devam ediyoruz. Gelinlik modellerinde eskiye oranla renk seçimi artık kar beyazı değil kırık beyaz ve krem rengi tercih ediliyor. Taşlı modeller, incili modeller, güpürlü ve dantelli modellerimiz var fiyatlarımız hiçbir zaman olması gerektiği olmadı. Daima müşteri bütçesini düşünen bir noktada durduk, durmaya da devam edeceğiz. Modellerimizle gelinlerin, fiyatımızla damatların gülen yüzü olmaya çalışıyoruz.

Bizler ayrıca fotoğrafçılık alanında da hizmet vermeye devam ediyoruz. Dış çekim, kamera çekimi, albüm çalışmalarımızla mutlu günlerinizi ölümsüzleştiriyoruz.

Samandağ Girişi Favvar Köprüsü Yanında 1. Şubemiz, Samandağ Adliye Karşısında 2. Şubemiz, Defne ilçesinde Uğur Mumcu Bulvarı Samandağ Yolu üzeri 500 Metre, 3. şubemizle sezona hazırız. Defne Antakya. Telefon:0555-865-80-36/0326-232-45-46/0535-565-29-67/0532-373-69-75.