ÜST REKLAM

logo

reklam
19 Ocak 2017

STAR MEN’DEN ANLAMLI KAMPANYA

 

Eskiyi getir, yeniyi %60 indirimle al!

alanaykumaşboyamac

İlçemiz Favvar mevkiinde halkımızın hizmetinde olan Star Men giyim işletme sahibi Ferit Bostancı ve mağaza ekibi ile anlamlı bir kampanya başlattı.

Vatandaşlarımızın giydikleri veya giymekten sıkıldıkları ürünleri getirmeleri durumunda, getirdikleri ürün karşılığında seçecekleri herhangi bir ürünü %60 indirimle alabileceklerini belirten Bostancı, bu kampanya ile müşterilerinden ellerine geçecek olan ürünleri ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaştıracaklarını ifade etti.

Star Men işletme sahibi Ferit Bostancı, vatandaşlarımızın kullanılabilir giysilerini getirmeleri durumunda indirimden faydalanıp, daha önemlisi yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızı sevindireceklerini dile getirdi.

Bu anlamlı kampanyayı başlatan, esnaf olmasının ötesinde toplumsal duyarlılığını ön planda tutan Bostancı, başlattıkları kampanya ile ilgili gazetemize açıklamada bulundu.

Bostancı, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; ”Toplumsal olarak içinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntılardan kaynaklı alışveriş YAPAN ve YAPAMAYAN vatandaşlarımıza ortak bir katkı sunmak adına ses getirecek bir kampanya başlattık. Kullanıma uygun temiz ama giymediğiniz kıyafetlerinizi bize getirin, bir yenisini %60 indirim ile alıp hem cebiniz rahatlasın, hemde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı sevindirin.”

”HEM SİZ, HEM DE YARDIMA MUHTAÇ VATANDAŞLARIMIZ SEVİNSİN”

Bostancı, açıklamasının devamında ”Getirdiğiniz kıyafet karşılığında seçeceğiniz herhangi bir ürünü %60 indirim ile alacaksınız. Biz, mağaza olarak sizin ve yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın arasında köprü olup, getireceğiniz kıyafetleri yardıma muhtaç olan vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Bu kampanya ile hem siz sevineceksiniz, hem de  yardıma muhtaç olan vatandaşlarımızı sevindireceksiniz” dedi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share
618 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?