ÜST REKLAM

logo

reklam

STADIN IŞIKLANDIRILMASI GEREKTİĞİNE DİKKAT ÇEKTİ

U-16 Yaş Lig maç sonucu, Samandağ Cilli Gençlikspor – 2, Samandağspor – 3 şeklinde sonuçlandı.

Maç sonu Samandağ Cilli Gençlikspor Kulüp Başkanı Dr. Hasan Fehmi Cilli yaptığı açıklamada şunları söyledi:  “ilçemizin iki güzide takımının centilmence geçen mücadelesinde kazanan taraf Samandağspor oldu…

İlçemizde spor kültürünün kazandırılması anlamında ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutma yolundaki en önemli mücadele yöntemi olan spor yapma alışkanlığı anlamında da iki kulübümüz örnek teşkil etmektedir.

Spor kulüplerimizin artmasını büyük memnuniyetle karşılamaktayız. Bizce her mahallenin bir spor kulübü olmalıdır. Ancak bu şekilde gençlerimize, çocuklarımıza spor yapma imkanı sağlayabiliriz.

İlçemizin spor anlamında en önemli sorunları spor tesislerinin yetersiz olmasıdır ve Samandağ İlçe Stadının biran önce ışıklandırılmasını talep ediyor ve istiyoruz… Stad ışıklandırılması ile kulüplerimizin gece antrenmanı ve lig maçlarının gece oynanması mümkün olacaktır. Ayrıca Gece maçları ile kulüplerimize ciddi bir seyirci desteği sağlanabilir aynı zamanda spora ilgi anlamında ilçemize bir harekette gelecektir.

İlçemizin iki güzide kulübünün futbolcularını centilmence mücadelelerinden dolayı kutluyorum” dedi.

Haber-foto: Hasan Dadük

Share
243 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?