"SPOR KURSLARI AÇMAYI HEDEFLİYORUZ" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

“SPOR KURSLARI AÇMAYI HEDEFLİYORUZ”

Bu haber 26 Aralık 2018 - 8:19 'de eklendi ve 131 kez görüntülendi.

 

Samandağ Cilli Gençlik Spor Kulübü Başkanı Dr. Hasan Fehmi Cilli, ilçemiz vatandaşlarının spor takımına verdikleri destek sonucu Cilli Gençlik Spor Klübü’ne kazandırılan servis minibüsleriyle ulaşımı kolaylaştırarak çocuklara spor kursları sağlanabileceği müjdesini verdi.  

Konu ile ilgili gazetemiz haber merkezine açıklamada bulunan Dr. Cilli: “Halkımızın Eşya Piyangolarımıza Verdikleri Destek sonucu Cilli Gençlikspor Kulübümüze Kazandırdığımız Servis Minibüsleriyle Çocuklarımıza ve Gençlerimize spor kursları açmayı hedefliyoruz. 2015 yılında kurduğumuz Cilli Gençlik spor kulübümüzün henüz 3 yıllık kısa bir sürede kazandırdığımız iki adet servis minibüsleriyle birçok spor dalında kurslar açmayı hedefliyoruz. Gençlerimizin ve çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, spora teşvik etmek amacıyla kurduğumuz kulübümüzün kısa sürede elde ettiği sportif başarılar, araçlarımız emsali az görünen bir başarı örneğidir. Skor hedefinden çok ne kadar çok kişiye spor yaptırma imkânı yaratabiliriz düşüncesiyle hareket etmekteyiz.2019 yılında başlamayı planladığımız spor kurslarımızın müjdesini vermek istiyoruz.

Cilli Gençlik spora verilen her destek gençlerimize spor yapma imkânı olarak geri dönmüştür ve dönecektir.31.12.2018 tarihinde yapılacak olan yılbaşı Nissan Qhasqai dizel aracımızın çekiliş biletleri 5(Beş) TL olup halkımıza destekleri için Cilli Gençlik spor yönetim kurulu olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Haber-Foto: Hasan Dadük