ÜST REKLAM

logo

reklam

SÖZLE DEĞİL, PROJEYLEGELİN!

İlçemizin şu sıralar tek gündemi yerel seçimler iken ilçemiz mahallelerinin, caddelerin ve sokakların durumu herkesin malumu. Vatandaşları bezdiren vaatler kervanına tepkiler had sahfada. Vatandaş, mevcut yönetimin bunca zamandır halka çektirdiklerine tepki göstermeyen halka kulaklarını tıkayanların Aday adaylığı talebinin bile can acıttığını belirterek, ‘proje konuşalım’ dediler.

İlçemiz Atatürk Mahallesinde kevgire dönen yolların manzarası, sutaşı mahallesinde okula gidilen yolda asfalt sonrası bile devam eden su göletleri, mızraklı Mahallesindeki çamur deryasını konuşmayanların partiye zarar vermemek dına bunca zaman susmalarını yadırgayan mahalle sakinlerinin kendi imkânlarıyla ürettikleri çözüm yolu dikkatleri çekti.

Mahallenin ortasında, dört yol ağzı gibi çok riskli bir alanda olan çukur vatandaşlar ve araçlar için oldukça tehlike yaratacak bir konumda.

Konu üzerine mahalle sakinleri gazetemize konuştu. Vatandaşlar; “yolumuzun bu şekilde görünmesi oldukça canımızı sıkıyor. Kendi imkânlarımızla yoldaki bu çukuru kapatmaya çalıştık ama bu görüntü de hiç hoş değil.  Yetkililerin bu duruma el atamaları gerekiyor. Herkes vaatte bulunuyor ama hizmet getiren yok. Böyle giderse yolda yürüyemez hale geleceğiz. Efendiler, bize lafla değil projeyle gelin” dediler.

 

 

Share
219 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?