ÜST REKLAM

logo

reklam

“SORUNLAR KARŞISINDA KÖR VE SAĞIRI OYNAMAYIN”

İlçemiz Çöğürlü Mahallesi Muhtar Aday adayı Ali Doğru, yerel seçimler yaklaşırken, İlçemiz mahallelerinin özellikle de kendi mahallesi Çöğürlü mahallesinin yol ve çöp sorunlarını göz önüne getirerek gazetemiz haber merkezine bir açıklamada bulundu.

Muhtar Aday Adayı Doğru açıklamasında; “Bilindiği üzere yerel seçimlere az kaldı. Belediye başkan aday adayları oy toplamak için mahalle mahalle, cadde, cadde, sokak, sokak, ev ev dolaşıyor.

Ben de Çöğürlü Mahallesi muhtarlığına aday oldum ve adaylığım devam ediyor.

Bana herkes onların yaptığı gibi yap evleri dolaş diyor. Ama ben diğer arkadaşlar gibi oy toplamak için dolaşmıyorum. Benim derdim sokaklar, eksik olan hizmetler. Ben özellikle bu tür sorunları çözüme kavuşturmak için aday oldum. Mahallemde objektifime takılan bir kaç fotoğrafı siz değerli okurlara paylaşmak istiyorum. Durum içler acısı.  Bu hizmetleri yapmak için hangi yetki gerekiyor daha.

Birileri sürekli olarak projeden hizmetten bahsediyor. Aslında tek gereken özveri ile çalışmak ve bulunduğun yeri sevmek. Zaten bunlar varsa emin olun en kötü yer de bile oturuyor olsanız orayı cennete çevirebilirsiniz. Her dönem aynı görüntüler, aynı manzaralar. Biz artık bunları ifade etmekten sıkıldık. Bu görüntüler sadece Çöğürlü’de değil İlçemizin bütün mahallerinde.

Ben bu süreçte başkan adaylarını HBB, olsun Samandağ Belediyesi olsun. Samandağ Kaymakamlığı, Valilik Parti Örgüt Başkanları kiminle görüşmem gerekiyorsa görüşeceğim onlarla görüşeceğim.

Eksik olan hizmetleri bu seçim sürecinden önce hal etmeye çalışacağım.

Umarım oy toplamaya gelmeden önce hizmet yapmak için mahalleleri dolaşırlar. Aksi takdirde halkın hiçbir şekilde gönlünü kazanamayacaklar.  Çöğürlü Mahallesi’nin oldukça eksiği var. Bunları şu şekilde sıralayabilirim, “Sokakların su birikintisini gidermek, çöp bidonu olmayan yerlere çöp bidonu sağlamak, yol olmayan yere yol açmak, bazı tarım alanlarına köprü yol temin etmek. En önemli unsurlardan içme suyunu daha temiz kılmak ve onarmak. Alt yapı sorununu çözmek, çarpık kentleşmeye bir son vermek.  Ve daha bir çok sorun sayabilirim. Bu sorunların çözümü için elimden gelen ne varsa yapmaya hazırım. Bu noktada siz değerli Çöğürlü Mahallesi sakinlerinin desteğini istiyorum.” İfadelerine yer verdi.

Haber –Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

 

 

 

 

Share
205 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?