SÖNMEZ’DEN NEFES’E DESTEK « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

SÖNMEZ’DEN NEFES’E DESTEK

Bu haber 22 Mart 2022 - 14:49 'de eklendi ve 243 kez görüntülendi.

Valilik izninin bitmesine az bir süre kaldı, Nefes Hayat Mücadelesine Devam Ediyor…

Nefes’in babası Cemil Yeşil, şehir dışında destek toplamaya devam ederken gönüllü destekçilerde dört bir koldan mücadeleyi büyütmek için çabalıyorlar. Valilik izninin bitmesine az bir zaman kalmışken İlçemiz vatandaşlarından Feryan Sönmez, Simge Martket karşısındaki Pazar alanında Nefes için çiçek satışına başladı.

İlçemizin duyarlı vatandaşlarını Nefes’e destek olmaya davet ettiğini belirten Sönmez, gazetemizden yaptığı çağrıda; “ Nefes’in ve ailesinin nasıl mücadele ettiğini hepimiz görüyoruz. Nefes çok acı çekiyor. Nefes’in bu hayat mücadelesine sessiz kalmak istemedim. Pazar alanı Simge Market karşısında Nefes için kaktüs satışına başladım. Sattığım tüm kaktüslerin geliri Nefes’in kumbarasına eklenecek. Valilik izninin bitmesine sayılı günler kaldı. Nefes’in “Yaşamak istiyorum, bana yardım edin lütfen elimden tutun” çağrısına duyarsız kalmayın.

Zamanı durdurma şansımız yok maalesef ama Nefes’in desteklerinize ihtiyacı var. Pazartesi günü Pazar alanı dışında hafta içi Çarşamba, Perşembe Cuma ve Cumartesi günü saat 1’den sonrada Samandağ merkez caminin önünde Nefes için satış yapacağım. Duyarlı vatandaşlarımızı Nefes’e destek olmaya davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı