ÜST REKLAM

logo

reklam

SON DAKİKA…. Meydan Sahilindeki, Kadın Cesedinin Kimliği Belirlendi…

    

CESET; 3 ÇOCUK ANNESİ GÜLER’E AİT

Asi Nehri boğazının yakınlarında bugün sabah erken saatlerde kimliği belirsiz bir kadın cesedi bulunmuştu. Az önce aldığımız bir telefonla cesedin kime ait olduğunu tespit edebildik. Gelen telefon Samandağ Ayna Gazetesi’nden fotoğrafın orjinalini istedi. Telefona attığımız kare Gülhan Güler’in eniştesi tarafından, cesedin güler’e ait olduğu tespit edildi.

bugün sabah saatlerinde cesedi bulan balıkçılar jandarmaya haber vermiş, Jandarma olay yerine gelip duruma müdahale etmişti. Kadının cesedi inceleme yapılmak üzere adli tıp kurumuna kaldırılmış, Jandarma bütün ihtimalleri değerlendirerek çalışmasını sürdürüyordu.

Günün ilerleyen saatlerinde 3 gün önce emniyete kayıp ihbarında bulunan Güler ailesi acı haberi gazetemiz web sayfasından okumuş, bizden haberde geçen kadının orjinal karesini istedi. Fotoğrafı tespit edilen kadının 43 yaşında, 3 çocuk annesi Gülhan Güler’in olduğu ilimize bağlı Hatay Defne Sümerler Mahallesinde ikamet ettiği belirtildi.

Söz konusu olay ile ilgili gazetemize konuşan aile yakını, Güler’in 3 gün önce Güler Baklava önünden kaçırıldığını iddia ederek, “asi tarafına yürüyen Güler, en son orada kamera kadrajında görünüyor. Orada bir araçla 3 kişi tarafından kaçırıldığı görülüyor. O günden bu güne haber alamadık. Emniyete başvurumuz mevcut. Emniyet bunu araştırıyordu. Birinci şüpheli ile en son telefon görüşmesinde tehdit eden E.Hasırcı isimli şahıs kaçıranlar arasında. 18.30 da çocuk bakıcılığı yaptığı evden gelen bir telefonla çıkıyor. 3 çocuk annesidir. Eşi ile birlikte yaşıyor. Eşi boyacıdır. Hiç düşmanları yok. Gariban fakir bir aile gece kondu denilebilecek bir evde yaşıyor. Olay her ne ise bunu yaşatana lanet olsun. Emniyetin bunu aydınlatacağına inanıyorum” dedi.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak merhumeye Allahtan Rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.

Haber: Ümit Sağaltıcı

Foto: Ali Doğru

 

Share
2109 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?