ÜST REKLAM

logo

reklam
23 Mayıs 2017

“SİZİ ONURLU DAVRANMAYA DAVET EDİYORUM”

CHP İl Delegesi Mehmet Kamacı, CHP Samandağ İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan’ın hafta sonunda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde düzenledikleri yürüyüşte mağduriyet yaşadıklarını belirterek, buna yerel yönetimin sebep olduğu iddiasında bulundu. CHP İl Delegesi Kamacı açıklamasında, ‘koltukları doldurmak ile boş bırakmak arasındaki fark vicdan ve yürektir’ dedi.

TURKUAZ A.Ş’yi bu tasarrufundan dolayı kınıyorum.

CHP İl Delegesi Kamacı, “19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramını Kutlamak Ve M.K. Atatürk’ü Anmak adına Sayın İlçe Başkanım Ve İlçe Örgütümün Samandağ halkına ait tarihi güzelliklerimizi ziyareti esnasında kendilerine yapılan çirkin ve asla kabul edilemeyecek bir anlayışa sahip ve bu tarihi alanlarımız ile ilgili nasıl ve ne gibi olduğu belli olmayan işletme hakkını alan TURKUAZ A.Ş’yi bu tasarrufundan dolayı kınıyorum.

Bu tasarrufu ile ilgili de M.K.Atatürkün kurduğu ülkemizin şanlı üniformasını giyen güvenlik güçlerimizin bu konuda şirket adına insiyatif kullanmaları ilçemizin durumunu açıkça gözler önüne sürmektedir.

Sayın ilçe başkanımın bu konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamanın her satırına katılıyor ve ilçe başkanımın bu konu ile ilgili gerekli olan her şeyi yapıp bu terbiyesiz anlayışa kökten çözüm getireceğine inanıyorum.

Esas olan ve en can alıcı nokta ise bu firmanın Samandağ Belediyesi’nin teknik personel ve hizmet alım ihalesini alan firma olmasıdır. Bu firma belediye başkan yardımcılarımıza özel araç tahsis etmiş ve belediye başkanının direktifi ile işçi alan ve teknik personel sağlayan, aynı zamanda hizmet adı altında yüksek bir bedelle alım sağlayan firmadır. Bu firmanın resmî yetkilisi de belediye başkanının hısmı Nuri NEHİR’dir.

Sayın belediye Başkanı Nehir, İlçe başkanın ve ilçe örgütünün bu duruma haiz bırakılması ile ilgili atacağınız adımı merakla bekliyorum. Bu firmanın ne bedel olursa olsun CHP bayrağı altında kazanılan belediye içerisinde iş yapması büyük bir handikap teşkil etmektedir. Bu konuda en hızlı bir şekilde gerekeni yap ve siyasi emellerine hizmet etmediği için işten attığın Kişiler gibi firma yetkilisi akrabanızı da bu sefer ilk defa haklı olacağınız bir sebeple işten atınız ve şirket sözleşmesini bir an evvel feshediniz. Bu konuda sizi onurlu davranmaya davet ediyorum.

Sayın İlçe Başkanım; Seni ve ülkenin kurucu partisi olan partimizi bu duruma düşürenler utansın… Bu konuda herkes yanında olacaktır. O devrimci ve yüreğinden çıkan yüksek sesi duyalım artık. Unutmayalım ki koltukları doldurmak ile boş bırakmak arasındaki fark vicdan ve yürektir” dedi.

 

Share
668 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?