”SİZE SELAM EDERİZ!” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

”SİZE SELAM EDERİZ!”

Bu haber 27 Mart 2017 - 9:44 'de eklendi ve 230 kez görüntülendi.

 

İlçemize bağlı Mızraklı köyü Yoğun Mahallesi sakinleri, sokaklarının görmezden gelinmesinden dolayı şikayetçi olduklarını bildirdiler.

Özellikle kış aylarında parke taşlarının sökük olmasından dolayı çamur deryasına, bataklığa dönen sokakların kaderine terk edilmesinden şikayetçi olan Mızraklı köyü Yoğun Mahallesi sakinleri, yetkilileri göreve davet ederek bu rezaletin bir an önce giderilmesini istediler.

Halk, konu ile ilgili yaptıkları açıklamada; ”Yoğun Mahallesinden yetkililere selam var. Zahmet olacak ama bir el atılırsa iyi olacak.

Zeytüniye’ye kadar çukurlu olan yol asfalt ile yamalandı, zahmet olacaktı köyümüze kadar yapılsaydı. Yetkili ve etkili isimler göbek büyütmekle makam sahibi olunmaz.

Makam sahipliği bu halka hizmet vererek olur. Seçimden seçime hatırlanmak üvey evlat gibi hissedilmeye benzer ki bu duygu çok kötü bir duygu. Bizi üvey evlat olarak görmekten vazgeçin ve sorunlarımızı çözümleyin” ifadelerini kullandılar.

Haber-Foto:Nazlı Hüzmeli