“SIFIR ATIK PROJESİ” VE “ MESLEKİ VE EĞİTİM İŞBİRLİĞİ”NE ORTAK İMZA - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

“SIFIR ATIK PROJESİ” VE “ MESLEKİ VE EĞİTİM İŞBİRLİĞİ”NE ORTAK İMZA

Bu haber 26 Aralık 2018 - 8:19 'de eklendi ve 166 kez görüntülendi.

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ve Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo İşbirliği Protokollerine İmza Attılar… 

İmza atılan protokollerle ilgili verilen bilgide; “ Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Sıfır Atık Projesi’ Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan protokol ile bugün itibarı ile başlamış bulunuyor. Okullarda çocuklarımıza çevre bilinci aşılanması, sıfır atık ve çevresel atıkların en aza indirgenmesi, ayrıştırılmasının amaçlandığı proje için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hilmi Kapo ile bir araya gelerek, daha temiz bir çevre için çok önem arz eden bu proje ile ilgili yapılan protokole birlikte imza attık. Hayırlı uğurlu olsun.

Mesleki Ve Eğitim İşbirliği Protokolü De Var

Aynı Zamanda Samandağ Belediyesi ile Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında ‘Mesleki ve Eğitim İşbirliği’ Protokolüne imza attık. Bu protokolün amacı; Samandağ Belediye Başkanlığı hizmet alanı içinde düzenlenecek genel, mesleki ve teknik konulu kurs ve etkinliklerle ilgili esasları, yetki ve hükümlülükleri belirlemektir. Bu protokol; genel, mesleki ve teknik ve teknik amaçlı açılacak kurs ve yapılacak etkinlikler ile ilgili; planlama, uygulama, program, rehberlik, belge tanzimi, organizasyon, öğretmen ve ücretli usta öğretici görevlendirilmesine ilişkin iş ve işlemleri kapsıyor. Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hilmi Kapo’ ya bu özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. Bu işbirliğimizin Samandağ halkının daha iyi koşullarda yaşamasına katkı sunmasını temenni ederim” ifadelerine yer verdi.

Haber: Ümit Dadük Sağaltıcı – Foto: Haber Merkezi