ÜST REKLAM

logo

reklam

SEZON SONUNDA HEDEF BAL LİĞİ 

Samandağspor yeni çıktığı süper amatörde yine durdurulamıyor. Samandağpor:5—Reyhanlı Belediyespor:

Deplasmanda oynanan maçta sahanın tek hakimi Samandağspor’du. İlk yarısı 3-0 biten maçta 2.yarıya 2 oyuncu değişiklikleriyle başlandıktan sonra oyunu yavaşlatan samandağspor kendi kontrolünde bitirdiği maçı 5-3 alarak 2’de 2 yaptı.

Maç sonunda açıklama yapan Samandağspor Kulüp başkanı Yusuf YATKIN; “şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturduk. Bu sezon 7 transfer yaptık. Sezon sonunda BAL liğine çıkma hedefimiz var. Eğer bu hedefimize ulaşırsak Samandağspor tarihine ve futbol adına müthiş bir başarı grafiğini başarmış olacağız. Bu başarı Samandağ tarihinde değil Türkiye tarihinde az rastlanan bir başarı olacaktır. 2 yıldır üst üste lig atlayarak süper amatöre çıktık. Burada da elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Onun dışında U-19 Takımımızda Reyhanlı Bldspor’u 4-2 yenmiştir. Hafta içinde bana gelen sorular ve Sosyal medya paylaşımlarına istinaden bilgilendirme ve yanlış anlaşılmaların önünü kesmek gereği duyduğum bir konuyu aydınlatalım.

Samandağspor ve Cilligençlikspor sanki rakipmiş gibi ve aynı kategorideymiş gibi bir algı yaratılmak isteniyor. İki takımın gençleri bizim gençlerdir. Cilligençlikspor 2.amatörde mücadele ederken Samandağspor süper Amatörde mücadele etmektedir. Süper Amatör demek HATAY ilinde en yüksek kategoridir. Kamoyunun bilgisine”dedi.

Haber-Foto: Ümit Sağaltıcı

Share
538 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?