SERTKAYA, SESİYLE COŞTURDU - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

SERTKAYA, SESİYLE COŞTURDU

Bu haber 23 Haziran 2017 - 16:40 'de eklendi ve 144 kez görüntülendi.

‘Haydi Gel İçelim’ şarkısı ile O Ses Türkiye elemelerine katılan, 3 jüri üyesini kendine döndürmeyi başaran ve kararını verdikten sonra söylediği ‘Minnet Eylemem’ ile sosyal medyada fırtınalar estiren Emre Sertkaya ilçemizde önceki gün Samandağ Yeni Çarşı Konferans Salonunda hayranlarıyla buluştu.

Dinleyicileri kendinden geçiren sesi ve grup arkadaşlarının inanılmaz performansıyla Emre Sertkaya Samandağ halkına unutamayacakları bir gece geçirtti. Gerçekleşen geceyi organize eden 1,5 seneyi aşkın bir süredir ilçemiz halkını farklı müzik grupları, ses sanatçılarıyla bir araya getiren Vaveyla İn Organizasyon Ekibi Samandağ Halkının güzel bir gece geçirmeleri için ellerinden geldiğince çalıştıklarını ve yoğun katılımdan dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdiler.

Vaveyla İn Organizasyon Kurucu ve yöneticisi Ali Ekber Yeşil, Samandağ halkının böyle etkinliklere katılabilmesi için ellerinden gelini yapacaklarını Samandağ’ı ve Samandağ halkını tanıtmak için bir çok sanatçı getirmeye çalışacaklarını belirterek Emre Serkaya’ya verdiği müthiş konserden dolayı teşekkürlerini sundu.

Sertkaya, ilçeye ikinci kez gelişinin kendisine gurur verdiğini, ilçe halkının sıcakkanlılığının onu mutlu ettiğini belirtti. ara ara konser sırasında hayranlarıyla hoş diyaloglar kuran Sertkaya konserin hayat bulmasını salayan organizasyon ekibi ve sponsorlara teşekkür etti.

Konserde Sponsorlar Teras Restaurant Cafe ve Cafe İn Pizza’ya desteklerinden ötürü plaket takdim edildi.

Teras Restaurant Cafe Sahibi Sedat Köksal, “ilçemiz halkı çok güzel şeyler hak ediyor. Biz bu güzellikleri onlara sunan arkadaşlara destek olmaya devam edeceğiz. İlçemiz halkını güzelliklerle buluşturmaya devam edeceğiz”dedi.

Cafe İn sahibi ise Eren Çay ise, “heyecan verici bir ortamı gençlerle buluşturdukları için memnun olduklarına dikkat çekti. Yaklaşık 2,5 saat süren konserde heyecan doruktaydı. Sertkaya, şarkı sözü olmasan sadece sesi ile melodilere eşlik ederken gençler ıslıklarla eşlik ettiler.