“SENİN YAŞIN HEP 19” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“SENİN YAŞIN HEP 19”

Bu haber 21 Mart 2017 - 9:20 'de eklendi ve 250 kez görüntülendi.

 

2013 yılında Gezi protestoları sırasında Eskişehir’de darp edilerek katledilen Ali İsmail Korkmaz, geçtiğimiz Pazar doğum günü dolayısıyla ilçemizde gerçekleştirilen bir etkinlik ile anıldı.

Gündüz Hz.Hıdır türbesi civarında düzenlenen ve çocukların eğlenmesini amaçlayan ebru sanatı ile drama sergilendi.

Akşam saat 18.30’da ise Yeni Çarşı Salonunda başlayan etkinlikte Fırat Tanış ve Sevinç Erbulak’ın sergilediği ”Ayrılık” isimli tiyatro oyunu beğeni ile izlendi.

Tiyatronun ardından sahneye çıkan Ali İsmail’in ağabeyi Gürkan Korkmaz, yaptığı konuşmada ALİKEV’e destek veren çok sayıda gönüllünün olduğunu belirtirken gönüllü dalgasının büyümeye devam ettiğini ve şu an onlarca öğrenciye burs verildiğini ifade etti.

Korkmaz, Ali İsmail’in düşlerini yaşatmaya çalıştıklarını belirtirken, çalışmalarına katkı veren herkese teşekkür ettiğini kaydetti.

Gürkan Korkmaz’ın ardından ALİKEV Müzik topluluğu sahneye çıkarak programa katılan çok sayıda vatandaşa tam bir müzik ziyafeti yaşattılar.

Oyuncu-müzisyen Teoman Kumbaracıbaşı’nın tek kişilik resitalinin ardından sahneyi Aylin Aslım aldı.

Aslım’ın performansı da büyük alkış topladı.

Haber-Foto:Nazlı Hüzmeli