logo

reklam

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İFTARDA BULUŞTULAR

İlçemiz Kaymakamı Murat KÜTÜK ve Eşi Hanımefendi Emine Fulya KÜTÜK tarafından Anadolu Palace Restaurant’ta gerçekleşen iftar yemeğine, Samandağ Belediye Başkanı Mithat NEHİR, Kurum Müdürleri, şehit yakınları ve gazi aileleri katıldı.

İftar yemeğine ev sahipliği yapan Kaymakam KÜTÜK, iftarın düzenlendiği salondaki bütün masaları gezerek, şehit aileleri ve gaziler ile yakından ilgilendiler. İftar öncesi ilçe müftüsü tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti ile şehitlerimiz ve ebediyete intikal eden gazilerimiz için dualar edildi.

İftar programında İlçe Kaymakamı Murat KÜTÜK iftar yemeği vesilesi ile şehit aileleri ve gaziler ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını, bu vatan için canlarını seve seve feda eden şehitlerin ve vatan toprakları üzerinde huzur ve güvenin temini için görevleri sırasında gazi olanların haklarının asla ödenemeyeceğini belirterek, “şehitlerin bizlere emaneti olan aileleri ve yakınlarına sahip çıkmak devlet olarak en önemli görevlerimizdendir.

Bin yıldan bu yana ülkemiz için şehitler gaziler verdik. Bu güzel vatan için hiç birimiz gözümüzü kırpmadan aynısını yapacak cesarete ve imana sahibiz” dedi.

Haber-Foto: Hasan Dadük

Share
233 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?