ŞEFİKOĞULLARI’NDAN BİR DOĞUM HİKAYESİ DAHA « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

ŞEFİKOĞULLARI’NDAN BİR DOĞUM HİKAYESİ DAHA

Bu haber 10 Haziran 2022 - 14:03 'de eklendi ve 1.138 kez görüntülendi.

Şehir içi ve şehir dışından hastaların yoğun olarak tercih ettiği Hatay Özel Samandağ Deniz Hastanesinin başarılı doktorlarından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Cihan Şefikoğulları, ismini duyurmaya devam ediyor.

Kırıkhan ilçesinden gelen hastasının doğumunu Özel Samandağ Deniz hastanesinde gerçekleştiren Opr. Dr. Şefikoğulları; “Deniz hastanesine başladığımın ilk günü sevgili dostum İzzet ve değerli eşi Algı Hanım çok heyecanlı ve sevinç dolu bir şekilde muayeneye gelmişlerdi. Algı 14 haftalık gebe ve artık cinsiyet belli olacaktı. Kemal bebek ile ilk tanışmamdı. Henüz minik olan Kemal cinsiyetini bize göstermiş, doğumhane ekibi de pastalar, balonlar, süslemeler ile güzel aileye güzel bir sürpriz yapmıştı. Haftalar birbirini kovaladı. Kemal bebek zaman zaman anneyi ve babayı tedirgin etse de 38. Haftada sağ salim ve muhteşem bir doğum ile güzel ailenin sevgi dolu kollarında hayata gözlerini açtı. Sağlıkla büyü Kemal bebek.” Dedi.

Haber – Foto: Rizan Sağaltıcı