ŞEFİKOĞULLARI'DAN, SAMANDAĞSPOR’A DESTEK - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

ŞEFİKOĞULLARI’DAN, SAMANDAĞSPOR’A DESTEK

Bu haber 29 Aralık 2018 - 9:22 'de eklendi ve 177 kez görüntülendi.

İlçemizin başarılı futbol takımlarından Samandağspor’un eski oyuncusu Seyhan Şefikoğulları’dan Samandağspor’a destek geldi. Yurtdışında çalışan Şefikoğulları 1000 bilet desteğinde bulundu.

Konu üzerine gazetemiz haber merkezine bir açıklamada bulunan Şefikoğulları, “Yeni Samandağspor(3.lig),Hatayspor(2.lig),Ankara Askispor(3.lig) ve en önemlisi U-18 Milli takımda oynamış Sutaşılı bir futbolcu olarak artık yerel yönetime ve yetkililere bu yetenekli gençlere ve onlara sahip çıkan Samandağspor’a sahip çıkın diyorum. Bir an önce tesis ve kulübü ayakta tutacak ve 3.liğe çıkaracak projeler yapın. Samandağ halkının yeni yılını da kutluyorum” dedi.

Şefikoğulları’nın açıklamasının ardından açıklama yapan 2.Başkan Sedat Köksal; Seyhan arkadaşımızın taleplerine kesinlikle katılıyorum.  Daha önce de tesisleşme konusunda girişimlerimiz oldu. Maalesef sürekli oyalama taktiğine gidildi. Bundan sonra yönetim kurulumuz bunun üzerine fazlasıyla gidilecektir. Şu anda bende yurtdışındayım,En yakın zaman memleketime gelip tesis talebimizi yenileyerek,bu hususta Samandağspor yönetimi olarak gereken neyse yapılacaktır.Samandağ halkının yeni yılını kutluyorum” dedi.

Haber- Foto: Hasan Dadük