"ŞEFFAF BİR YÖNETİM İÇİN ADAYIZ" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

“ŞEFFAF BİR YÖNETİM İÇİN ADAYIZ”

Bu haber 21 Mart 2018 - 9:08 'de eklendi ve 102 kez görüntülendi.

  

Terziler Odası Başkan Adayı Ali DOĞRU ve yönetiminden kongreye davet…

Terziler Odası Başkan Adayı Ali DOĞRU, İlçemizde 22 Mart 2018 tarihinde gerçekleşecek Terziler Odası seçimlerine Odaya tabi tüm üyelere çağrıda bulunarak seçime hazır olduklarını belirtti. Güçlü bir yönetim anlayışı ile Oda Seçimlerinde biz de varız diyen Oda Başkan Adayı Ali DOĞRU, ‘ilçede ölü bir oda değil, aktif bir yönetim hakim olcak’ dedi.

İlçede Terziler Odası’nın varla yok arasında bir çizgide olduğuna işaret eden konuşmasında Başkan Adayı DOĞRU, “ilk hedefimiz Odamıza tabi bir bina açmak olacak. Odamızda aktif olacak bir sekreterimiz gelen oda üyelerinin sorunlarını bize taşıyarak aramızda köprü olacak. Dileyen herkes bizi kuracağımız Web Sayfası üzerinden takip edecek. Görünürde değil yaşayarak, halk arasında kalarak sorunlarımızı çözeceğiz. Biz bu yönetimde son sözü söyleyenler olmak için değil; son sözü olanları dinlemek için var olacağız. İlçemizde odamıza tabi tüm kollar kucak açacak, sektörün büyümesi için elimizden geleni yapacağız. Uzlaşmacı bir dille, kucaklayan bir hizmet anlayışı güdeceğiz. Yenilikçi bir anlayışla sizlerin talepleri ile yolumuzu çizeceğiz.

Odamıza tabi tüm arkadaşları 22 Mart 2018 – tarihinde Perşembe günü Saat 14.00’da Samandağ Belediye Hizmet Binası (eski Nikah Salonu)’na davet ediyor, seçimin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum”dedi.

Habere-Foto: Ümit Sağaltıcı